تراکتور - پدیده؛ فقط باید پیروز شوید!

شاگردان میثاقیان فردا برای کسب اولین برد خود در فصل جدید مقابل تراکتور به میدان می روند؛ تیمی که تنها یک برد در این فصل کسب کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم های تراکتور و پدیده فردا در تبریز به مصاف هم خواهند رفت؛ تقابل فردا، صحنه رویارویی دو تیمی است که خیلی با پیروزی در طی ۵ هفته اخیر رابطه خوبی نداشتند و طی ۱۰ بازی روی هم یک برد کسب کرده اند.

پدیده مشهد که در این فصل با مشکلات مالی و مدیریتی بسیاری مواجه است و این موضوع به شدت روی کیفیت فنی اش تاثیر گذار بوده، هنوز موفق به کسب پیروزی در لیگ بیست و یکم نشده است. این تیم در هفته اول تک امتیاز فصل را مقابل آلومینیوم کسب کرد و سپس ۴ باخت متوالی متحمل شد تا با یک امتیاز به قعر جدول تکیه بزند.

در سمت مقابل تراکتور با شکستی سنگین مقابل گل گهر فصل را شروع کرد اما موفق شد در هفته دوم صنعت نفت را با سه گل شکست دهد؛ این تنها پیروزی سرخ پوشان در فصل جدید بود و آنها طی سه بازی بعدی خود دو باخت متحمل شدند و یک مساوی ارزشمند هم در خانه سپاهان کسب کردند.

به این ترتیب بازی فردا جایی خواهد بود که هر دو تیم در پی کسب برد در آن خواهند بود. بردی که می تواند شروعی برای از زمین برخاستن شاگردان میثاقیان باشد یا اینکه به اولین سه امتیاز کاری سولدوی کروات در فوتبال ایران تبدیل شود.

طبق شایعه هایی که البته تایید نشده، احتمال تغییر سرمربی پدیده در صورت عدم کسب نتیجه لازم در بازی تراکتور مطرح شده است؛ هر چند این موضوع را میثاقیان تکذیب کرده ولی شرایط پدیده به گونه ای است که هدف در بازی فردا قطعا سه امتیاز برای مشهدی ها خواهد بود؛ از سویی دیگر سولدو هم برای اینکه خیلی زود بتواند جایی در دل هواداران تراکتور پیدا کند نیاز به کسب یک برد خانگی دارد؛ بردی که با توجه به شرایط حریف، انتظار آن از تراکتور می رود.

تگ ها


پدیده مشهد تراکتور فوتبال ایران شهر خودرو Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال