تراکتور چگونه منصوریان را غافلگیر کرد؟

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در شرایطی از مسئولیتش کنار گذاشته شد که اخطاری در این مورد دریافت نکرده بود....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، باشگاه تراکتور سه شنبه شب در اقدامی غافلگیرکننده با یک خبر کوتاه علیرضا منصوریان را از مربیگری این باشگاه کنار گذاشت تا وی نخستین فردی باشد که در لیگ بیستم از نیمکت یک تیم کنار می‌رود. تراکتوری‌ها در حالی تصمیم به برکناری منصوریان گرفتند که تیم شان در هفته پنجم ۶ امتیاز داشت و با توجه به فشردگی امتیازات، امکان صعود چند پله‌ای برای هر تیمی از جمله تراکتور در جدول وجود دارد.

منصوریان روز سه شنبه بدون دریافت هیچ پالسی تمرین تیمش را به پایان رساند و با اعلام یک روز استراحت برای سرخ پوشان، خود به تهران آمد تا از روز پنجشنبه در تبریز بار دیگر تمرینات این تیم را زیر نظر بگیرد.

منصوریان روز گذشته بدون اطلاع از اتفاقات پشت پرده‌ای تبریز در تهران به سر می‌برد و برای اولین بار با تماسی که یکی از مسئولان باشگاه بعد از ظهر با وی داشت متوجه خطری شد که تهدیدش می‌کرد. این مقام مسئول در تراکتور به منصوریان می‌گوید هیات مدیره با توصیه مالک باشگاه در حال تصمیم گیری در این خصوص است.

همین فرد ساعاتی بعد با منصوریان تماس می‌گیرد و از قطعی شدن این تصمیم با توصیه مالک باشگاه خبر می‌دهد و خیلی زود خبر برکناری منصوریان از رسانه رسمی باشگاه تراکتور اعلام می‌شود.

برکناری منصوریان در هفته‌های ابتدایی فصل از اتفاق عجیبی تلقی نمی‌شود چون تراکتوری‌ها در فصل‌های اخیر هم مربیان سرشناس خود را در همین هفته‌های ابتدایی از دست داده‌اند تا مربیان کم ادعای دیگری جای آنها را بگیرند. کنار رفتن مصطفی دنیزلی در فصل گذشته و یک فصل قبل از آن هم جورج لیکنز سرمربی مشهور بلژیکی، اتفاقات مشابهی بود که در تیم تراکتور به وقوع پیوسته بود.

بیشتر بخوانید:

جنجال باورنکردنی برای ۴ ثانیه تک‌گویی میثاقی!

نصیرزاده: اخراج منصوریان، تصمیم هیئت مدیره بود

 

 

تگ ها


باشگاه تراکتورسازی تبریز لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال