تراکتور 1 - 0 پرسپولیس/ شلیک حاج‌صفی برای سه امتیاز کافی بود

تراکتور در دیداری از هفته دوم لیگ برتر عصر امروز میزبان پرسپولیس بود و موفق شد در پایان این بازی با حساب یک بر صفر از سد حریف نامدار خود بگذرد....

تراکتور در دیداری از هفته دوم لیگ برتر عصر امروز میزبان پرسپولیس بود و موفق شد در پایان این بازی با حساب یک بر صفر از سد حریف نامدار خود بگذرد.

به گزارش خبرنگار مدال، تراکتور در دیداری از هفته دوم لیگ برتر میزبان پرسپولیس بود و موفق شد با تک گل احسان حاج‌صفی از سد این تیم بگذرد.

بازی در دقایق ابتدایی با حملاتی از جانب هر دو تیم آغاز شد که این حملات سودی برای این دو تیم نداشت. بازی از اواسط نیمه اول از تب و تاب افتاد و در آخرین لحظات نیمه نخست این تراکتور بود که با شوت از راه دور احسان حاج‌صفی موفق شد دروازه پرسپولیس را باز کند.

پرسپولیس نیمه دوم را تهاجمی آغاز کرد و کالدرون برای رسیدن به گل سه بازیکن تهاجمی به ترکیب خود اضافه کرد. حملات پرسپولیس در چند صحنه با واکنش مظاهری دفع شد و در نهایت نیز بازی با حساب یک بر صفر به سود تراکتور به پایان رسید تا شاگردان دنیزلی فاتح بازی بزرگ هفته دوم لقب بگیرند و کالدرون نخستین شکست خود در پرسپولیس را تجربه کند.

اخبار مرتبط:
حواشی لحظه‌به‌لحظه دیدار تراکتور و پرسپولیس+ تصاویر
تراکتور 1 – 0 پرسپولیس/ گزارش لحظه به لحظه‌‌

خلاصه بازی تراکتور 1 - 0 پرسپولیس/ ویدیو 

تگ ها


تراکتور پرسپولیس بازی تراکتور پرسپولیس اخبار تراکتور اخبار پرسپولیس هفته دوم لیگ برتر هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران لیگ برتر ایران گزارش بازی تراکتور پرسپولیس تراکتور-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال