تراکتور 1 - 0 گل‌گهر/ سه امتیاز با یک گل‌ به‌ خودی

تیم فوتبال تراکتور در دیدار خود در هفته چهارم لیگ برار برابر گل‌گهر سیرجان به پیروزی رسید....

تیم فوتبال تراکتور در دیدار خود در هفته چهارم لیگ برار برابر گل‌گهر سیرجان به پیروزی رسید.

به گزارش مدال، هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران با انجام یک بازی آغاز شد. در این مسابقه تیم‌های تراکتور و گل‌گهر سیرجان از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف هم رفتند. این مسابقه در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود تراکتور به پایان رسید.

نیمه اول این مسابقه مطابق انتظار با فشار بازیکنان تراکتور همراه بود اما آن‌ها نتوانستند موقعیت خطرناکی در طول نیمه ایجاد کنند. دفاع منسجم بازیکنان گل‌گهر نیز کار را برای شاگردان دنیزلی سخت‌تر کرد. در نیمه دوم دنیزلی، ویلیام میمبلا و کوین فورچونه، دو بازیکن خارجی خود را به زمین فرستاد تا بلکه موقعیت‌های بیشتری خلق کنند. گل تراکتور در دقیقه ۶۰ روی اشتباه مدافعین گل‌گهر به ثمر رسید؛ در شلوغی محوطه جریمه گل‌گهر زمانی که قصد داشتند توپ را دفع کنند ضربه مدافع با برخورد به هم‌تیمی‌اش وارد دروازه خودی شد.

در دقیقه ۷۴ مسابقه نیز مدافع گل‌گهر بر روی میمبلا در محوطه جریمه خطا کرد اما این ضربه پنالتی را ساسان انصاری برای تراکتور از دست داد.

تراکتور با این پیروزی هشت امتیازی شد و موقتا به رده دوم جدول صعود کرد. نکته جالب توجه این است که شاگردان دنیزلی در این ۴ هفته فقط دو گل زده‌اند و با همین دو گل موفق شده‌ند پرسپولیس و گل‌گهر را شکست بدهند. آن‌ها در دو دیدار دیگر به تساوی صفر - صفر رضایت داده‌اند تا دروازه‌شان همچنان بسته باقی بماند. گل‌گهر نیز در حال حاضر ۳ امتیازی است و در رده‌های میانی جدول قرار گرفته است.

اخبار مرتبط:
حواشی دیدار تراکتور و گل‌گهر به روایت دوربین
گزارش تصویری دیدار تراکتور و گل‌گهر
خلاصه بازی تراکتور 1 - 0 گل‌گهر/ ویدیو
پنالتی از دست رفته تراکتور در بازی با گل‌گهر/ ویدیو 

تراکتور 1 - 0 گل‌گهر/ سه امتیاز با یک گل‌ به‌ خودی

تگ ها


تراکتور گل گهر تراکتور فوتبال