تراکتور 2 - 4 استقلال/ تراکتور از زهر افعی استقلال در امان نماند

تراکتور و استقلال در دیداری از هفته نهم لیگ برتر عصر امروز مقابل هم به میدان رفتند و این بازی در نهایت با پیروزی استقلال به پایان رسید....

به گزارش خبرنگار مدال، در دیداری از هفته نهم لیگ برتر، تراکتور عصر امروز میزبان استقلال بود که این دیدار نهایت با برتری استقلال به پایان رسید.

بازی با حملات تراکتور آغاز شد و شاگردان دنیزلی در روزی که از حمایت هواداران خود بهره‌مند بودند در دقیقه 20 بازی موفق به گلزنی شدند. پس از گل تراکتور، استقلال جلو کشید و چند حمله را روی دروازه تراکتور ترتیب داد و در نهایت نیز توسط دیاباته به گل رسید. بازی در دقایق پایانی نیمه اول با جذابیت بالا دنبال شد با این حال این حملات حاصلی برای دو تیم نداشت تا بازی در نیمه نخست با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

نیمه دوم نیز با حملاتی از جانب هر دو تیم پیگیری شد و در حساس‌ترین صحنه، تراکتوری‌ها توسط آزادی تیرک دروازه استقلال را به لرزه درآوردند. آتش‌بازی آبی‌ها از یک سوم پایانی بازی آغاز شد و شاگردان استراماچونی در نیم ساعت پایانی بازی دو بار توسط دیاباته و یک بار نیز توسط کریمی به گل دست یافتند. یکی از گل‌های خورده تراکتور توسط انصاری جبران شد با این حال این گل نیز کمکی به تراکتور نکرد و استقلال موفق شد این بازی را با حساب 4 بر 2 به سود خود به پایان برساند.

با این پیروزی استقلال 15 امتیازی شد و به رده هفتم جدول صعود کرد و تراکتور با 17 امتیاز در رده دوم جدول باقی ماند.

اخبار مرتبط:
تراکتور 2 - 4 استقلال/ تراکتور از زهر افعی استقلال در امان نماند
تراکتور 2 - 4 استقلال‌‌‌‌‌‌/ گزارش لحظه به لحظه
خلاصه بازی تراکتور 2 - 4 استقلال/ ویدیو

 

تگ ها


استقلال تراکتور تراکتور استقلال بازی تراکتور استقلال هفته نهم لیگ نوزدهم هفته نهم لیگ برتر فوتبال ایران هفته نهم لیگ برتر لیگ برتر ایران Tractor استقلال Tractor-استقلال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال