تراکتور 3 شهر خودرو 1 ؛ قدرت‌نمایی یاران الهامی در یادگار

تراکتور در دیداری معوقه از هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران در روزی که میزبان شهر خودرو بود موفق به کسب پیروزی 3 بر 1 شد....

به گزارش خبرنگار مدال، در دیداری معوقه از هفته یازدهم لیگ برتر تراکتور در روزی که میزبان شهر خودرو بود با حساب 3 بر 1 پیروز شد.

یاران الهامی در نیمه اول این بازی توسط رضا اسدی به گل رسیدند و در پایان نیمه نخست با برتری یک گله به رختکن رفتند. تراکتوری‌ها در نیمه دوم و در دقیقه 50 توسط مسعود شجاعی به گل دوم خود دست یافتند هر چند یاران گل‌محمدی 3 دقیقه بعد توط محمدحسین مرادمند اختلاف را به حداقل رساندند. این پایان کار نبود و تراکتوری‌ها یک بار دیگر در دقیقه 72 توسط اشکان دژاگه به گل رسیدند و بازی را در نهایت با برتری 3 بر 1 به پایان رساندند.

این سومین پیروزی متوالی تراکتور در لیگ برتر تحت هدایت ساکت الهامی بود و با سه امتیاز این بازی مجموع امتیازات تراکتور به 27 رسید و این تیم در رده پنجم جدول قرار گرفت. شهر خودرو نیز برای چهارمین بار در فصل جاری با شکست از زمین خارج شد و با 28 امتیاز در جایگاه چهارم جدول باقی ماند.

اخبار مرتبط:
خلاصه بازی تراکتور 3 شهر خودرو 1 / ویدیو

تگ ها


گزارش بازی تراکتور شهر خودرو تراکتور شهرخودرو هفته یازدهم لیگ نوزدهم هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران هفته یازدهم لیگ برتر لیگ برتر ایران فوتبال ایران Tractor شهر خودرو Tractor-شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال