تردیدی ندارم که رونالدو بهترین بازیکن تاریخ است

په په ۸ سال با کریستیانو رونالدو در رئال هم تیمی بود و این دو همچنان در تیم ملی پرتغال نیز هم تیمی هستند. رفاقت این دو مثال زدنی است....

به گزارش "ورزش سه"، په په سال ۲۰۰۷ یعنی دو سال زودتر از رونالدو به رئال مادرید پیوست و تا ۲۰۱۷ نیز برای این باشگاه بازی کرد و یکی از محبوب ترین ها میان هواداران بود. او اکنون در عضویت پورتو قرار دارد و رونالدو هم سال ۲۰۱۸ راهی یوونتوس شد.

په په و رونالدو دوستانی صمیمی هستند.

په په در مورد رونالدو به تی ان تی اسپورتس گفت:« من همیشه رونالدو را تحسین کرده ام. در رئال سال ها همبازی بودیم و در تیم ملی پرتغال از بازی کنار او لذت برده ام. برای من او بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است و در این تردیدی ندارم.

کریس کارهایی انجام داده که کسی قادر به انجام شان نبوده است. او در انگلیس، اسپانیا، ایتالیا و تیم ملی پرتغال قهرمان شده است. ما در پرتغال ۱۰ میلیون نفر هستیم و او کاپیتان یک ملت در یورو ۲۰۱۶ بود؛ جامی که در آن قهرمان شدیم. پنالتی موتینیو در یک چهارم نهایی برابر لهستان را به یاد بیاورید که رونالدو چطور به عنوان یک رهبر به او روحیه می داد. بسیاری از رونالدو انتقاد می کنند، بدون اینکه شخصیت واقعی او را بشناسند.»

په په ادامه داد:« در رئال که بودم، دو بار بر اثر برخورد با کاسیاس مصدوم شدم و حتی یک بار کار به بیمارستان کشید. او هر دو بار به شدت نگران من بود و برای ملاقاتم به بیمارستان هم آمد چون می دانست شرایطم وخیم است. من اینها را فراموش نمی کنم.»

تگ ها


تیم ملی پرتغال کریستیانو رونالدو پورتو په په یوونتوس رئال مادرید