تردید بارسلونا در خرید نیمار به خاطر مصدومیت‌های مکرر

نیمار یک مصدومیت کهنه دارد و بارسلونا به دلیل تکرار این مصدومیت در سال‌های اخیر در مورد خرید این ستاره برزیلی تردید دارد...

بازگشت نیمار به بارسلونا هر روز غیرقابل تصورتر می‌شود.

به گزارش مدال، به نقل از آاس، نیمار قصد دارد همین تابستان از PSG جدا شود و کسی در آن تردید ندارد. او در ملاقات اخیر با لئوناردو گفته است که دیگر تمایلی برای ماندن ندارد. نیمار بارسا را بهترین مقصد می‌داند ولی به دلایلی شاید این بازگشت غیرممکن باشد.

بارسلونا حاضر نیست حتی یک یورو برای جذب نیمار هزینه کند و این کار را تنها با معاوضه بازیکن انجام خواهد داد. PSG با این موضوع مخالفت است و حداقل 222 میلیون یورو برای فروش او می‌خواهد.

دلیل دیگر بارسا تردیدها در مورد وضعیت پای راست نیمار است. او در اولین فصل حضورش در پاریس، از ناحیه استخوان متاتارس پای راست دچار شکستگی شد و ضمن جراحی، ادامه فصل را از دست داد. فصل گذشته نیز او بار دیگر از همین ناحیه مصدوم شد ولی این بار تصمیم گرفت جراحی نکند و با فیزیوتراپی نزدیک به 4 ماه به دور از میادین ماند.

در حالی که نیمار خود را برای کوپا آمریکا آماده می کرد، این بار از ناحیه مچ پا آسیب دید و این رقابت‌ها را از دست داد. در بارسلونا بر این باورند که نیمار این بار هم از ناحیه متاتارس پای راست آسیب دیده ولی پزشکان ترجیح داده‌اند این مساله را فاش نکنند.

سران باشگاه کاتالان از چندین متخصص که روی پای نیمار کار کرده‌اند در مورد وضعیت مصدومیت او تحقیقاتی داشته‌اند و حالا علاوه بر مسائل مالی، به دلیل ترس از بازگشت مصدومیت نیمار، تمایل زیادی به جذب او ندارند. بارسا حاضر نیست 222 میلیون یورو برای بازیکنی هزینه کند که در دو سال، سه بار از یک ناحیه دچار مصدومیت شده است.

اخبار مرتبط:

توخل: قبل از کوپا آمریکا می‌دانستم نیمار می‌خواهد جدا شود

 

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان ستاره برزیلی مصدومیت نیمار Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن بارسلونا لوشامپیونه فرانسه لالیگا فوتبال