تردید بایرن مونیخ برای به خدمت گرفتن لروی سانه

ظاهراً بایرن مونیخ به دلیل نگرانی از مصدومیت لروی سانه، دیگر علاقه‌ای به جذب این ستاره ملی‌پوش آلمانی ندارد...

به گزارش مدال، با توجه به جدایی ستاره‌هایی چون آرین روبن و فرانک ریبری، از ابتدای تابستان اخبار زیادی در مورد احتمال جذب یک وینگر بزرگ از سوی بایرن مونیخ شنیده شد و لروی سانه، ستاره 22 ساله و آلمانی منچسترسیتی تبدیل به هدف شماره یک باواریایی‌ها در تابستان گردید.

اما لروی سانه در دیدار سوپرکاپ جزیره بین لیورپول و منچسترسیتی دچار آسیب‌دیدگی شد و به نظر می‌رسد مدت زمان دوری او از میادین خیلی هم کوتاه نباشد.

نشریه بیلد مدعی شد بایرن مونیخ قصد دارد بازیکنی به خدمت بگیرد که از همان ابتدای فصل آماده بوده و خیلی سریع بتواند کمبودهای ترکیب این تیم را برطرف کند. اما به نظر می‌رسد مدتی زمان لازم است تا لروی سانه به شرایط عادی بازگردد و به همین دلیل احتمالا بایرن مونیخ قید خرید وی را خواهد زد.

مشکلات زانوی لروی سانه باعث شده تشخیص دقیق میزان دوری این بازیکن از میادین به تاخیر افتد و همین موضوع شرایط را برای بررسی اوضاع لروی سانه دشوار کرده است. دیروز پزشک بایرن دکتر پیتر اوبلاکر، در مورد مصدومیت لروی سانه جلسه ای با حسن صالح حمیدزیچ داشت و این موارد را به اطلاع وی رساند. البته به منظر می‌رسد تصمیم نهایی بایرن مونیخ در مورد جذب یا عدم جذب لروی سانه بعد از تعیین وضعیت وی گرفته خواهد شد.

اخبار مرتبط:

جذب سانه توسط بایرن‌مونیخ رسما تکذیب شد

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان ستاره آلمانی باواریایی‌ها منچستر سیتی بایرن مونیخ Bundesliga لیگ برتر فوتبال