Banner

تردید بایرن مونیخ در مورد خرید لروی سانه

انتقال لروی سانه، ستاره آلمانی منچسترسیتی به بایرن مونیخ در هاله ای از ابهام قرار دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لروی سانه در تابستان سال گذشته تا آستانه انتقال به بایرن مونیخ پیش رفت، اما یک مصدومیت دشوار در دیدار فینال جام خیریه مقابل لیورپول باعث شد او مدت ها و تا همین امروز از میادین دور بوده و طبیعتا این انتقال نیز منتفی شود.

اما با توجه به عدم تمدید قرارداد این وینگر آلمانی با سیتی، هنوز هم شایعاتی مبنی بر انتقال لروی سانه به مونیخ وجود دارد. اما نشریه سان امروز مدعی شد بایرن مونیخ هنوز در مورد آمادگی لروی سانه بعد از مصدومیت به نتیجه قطعی نرسیده و می خواهد شرایط این بازیکن را بعد از مدت فراوان دوری از میادین بررسی کند.

اما با توجه به مشکلات اخیر و شیوع ویروس کرونا، بازی های لیگ برتر به تعویق افتاده و فعلا امکان حضور لروی سانه در ترکیب سیتی وجود ندارد. به همین دلیل ممکن است بایرن مونیخ امسال نیز از خرید لروی سانه صرف نظر کرده و این پروژه را در آینده پیگیری کند. البته شایعاتی مبنی بر انصراف خود لروی سانه نیز از رفتن به بایرن و تمایل به ماندن در لیگ برتر منتشر شده و آینده این بازیکن در هاله ای از ابهام قرار دارد.

بیشتر بخوانید:
امباپه قطعا می ماند؛ نیمار می تواند برود!
تعیین قهرمان چمپیونزلیگ به سبک یورولیگ بسکتبال! 

تگ ها


بایرن مونیخ فوتبال جهان منچسترسیتی نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات لروی سانه منچستر سیتی بایرن مونیخ Bundesliga لیگ برتر فوتبال