تردید بزرگ امباپه برای پیوستن به رئال!

نشریه چاپ بارسلونا خبر از شروع تردیدهای کیلیان امباپه برای پیوستن به رئال در پایان فصل داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال ماه هاست که در تلاش است کیلیان امباپه را جذب کند. تابستان گذشته دو پیشنهاد 180 و 200 میلیون یورویی نیز برای وی ارائه داد ولی پی اس جی به آنها پاسخی نداد. قرارداد ستاره فرانسوی در پایان فصل تمام خواهد شد و تمامی پیشنهادات تمدید را نیز رد کرده است.

امباپه هفته گذشته در جریان یک مصاحبه گفت که دو بازی پیش رو برابر رئال در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان ممکن است در سرنوشت آینده او تعیین کننده باشد و او هنوز تصمیمش برای فصل بعد را نگرفته است.

امباپه شب گذشته ستاره تیمش برابر رئال بود و با گل دقیقه 93 بود که پاریسی ها برنده شدند. در این بازی رئال حرفی برای گفتن نداشت و میزبان 90 دقیقه بر بازی مسلط بود.

اسپورت نشریه نزدیک به بارسلونا امروز ادعا کرد که پس از بازی ناامیدکننده رئال که کاملا تحت تاثیر پی اس جی قرار داشت، امباپه در مورد انتقال به این تیم دچار تردید شده و بر خلاف تصورات حالا ممکن است پیشنهاد پی اس جی را جدی تر بررسی کرده یا حتی به پیشنهاد لیورپول پاسخ مثبت بدهد.

طبق این گزارش، امباپه معتقد است رئال کیفیت لازم برای درخشش در لیگ قهرمانان سال بعد را ندارد و او در پاریس شانس بیشتری برای توپ طلا و کسب موفقیت های بزرگ خواهد داشت. 4 ماه و نیم دیگر به پایان قرارداد امباپه مانده و باید دید در نهایت او چه تصمیمی خواهد گرفت.

 

تگ ها


فوتبال جهان کیلیان امباپه پاری سن ژرمن رئال مادرید لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال