تردید در موفقیت زوج منشا وطارمی

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت در شرایطی که پرسپولیسی شدن گادوین منشا و همبازی شدن او با مهدی طارمی با استقبال هواداران این تیم شده اما خبرگزاری ایلنا در گزارشی به این نکته اشاره کرده که بعید است زوج طارمی و منشا تبدیل به یک زوج رویایی در خط حمله پرسپولیس شود ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت  در شرایطی که پرسپولیسی شدن گادوین منشا و همبازی شدن او با مهدی طارمی با استقبال هواداران این تیم شده اما خبرگزاری ایلنا در گزارشی به این نکته اشاره کرده که بعید است زوج طارمی و منشا تبدیل به یک زوج رویایی در خط حمله پرسپولیس شود ...

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت – در شرایطی که پرسپولیسی شدن گادوین منشا و همبازی شدن او با مهدی طارمی با استقبال هواداران این تیم شده اما خبرگزاری ایلنا در گزارشی به این نکته اشاره کرده که بعید است زوج طارمی و منشا تبدیل به یک زوج رویایی در خط حمله پرسپولیس شود. به نوشته این سایت، استفاده همزمان از دو مهاجم گلزن در ترکیب یک تیم گاهی (مثل استفاده از زوج ابراهیم توره - عماد رضا در سپاهان) به خوبی جواب داده است و گاهی به محو شدن یک یا هر دو مهاجم (مثل زوج برهانی - عنایتی در استقلال) انجامیده است. با توجه به سبک تاکیتکی مورد نظر برانکو و البته خصوصیات فردی منشا و طارمی بعید است این دو تبدیل به یک زوج همگون شوند و بتواننند در کنار هم درخشش فصل گذشته خود را تکرار کنند.
منشا و طارمی هر دو مهاجمان خودخواهی هستند. سبک بازی آنها با امثال کاوه رضایی و علی علیپور که معمولا معادل آمار گل زده شان در لیگ برتر پاس گل هم داده اند و در بسیاری از موقعیت ها در خدمت تیم و کار گروهی بوده اند متفاوت است. طارمی از همبازیان خود انتظار دارد توپ را برایش فراهم کنند و حتی اگر موفق  به گلزنی هم بشوند بابت اینکه به او پاس نداده اند شاکی می شود (گل فرشاد احمدزاده به پدیده که زودتر از طارمی به توپ ضربه زد) و اصرارش برای زدن ضربات پنالتی حتی برخلاف نظر سرمربی تیم نشان از این موضوع دارد.

در سوی مقابل منشا هم خصوصیات مشابهی دارد سبک بازی او به گونه ای است که بیشتر برای گلزنی خودش تلاش می کند تا موفقیت و پیروزی تیم. بازی پیکانپرسپولیس فصل گذشته را به خاطر بیاورید که منشا با تکروی هایش و موقعیت خراب کردن هایش فریاد سایر بازیکنان را بلند کرد و در لحظاتی با امیرحسین صادقی و چند بازیکن دیگر به این خاطر درگیر شد.

طارمی و منشا با 18 و 15 گل زده در فصل شانزدهم نفرات اول و سوم جدول گلزنان هستند ولی هر کدام در مجموع 30 بازی تنها 2 پاس گل به نام خود ثبت کرده اند و این نشان از بی علاقگی آنها به پاس دادن دارد. این مورد امکان ساختن یک زوج مناسب در خط حمله را برای این دو نفر غیرممکن یا حداقل دشوار می کند.