تردید دوباره در تشکیل زوج خط دفاعی تراکتور

با توجه به شرایط موجود هنوز مشخص نیست که تراکتوری ها در بازی با فولاد هم بدون زوج خط دفاعی شان بازی خواهند کرد یا خیر....

به گزارش ورزش سه، تیم تراکتور دو بازی اخیر خود را با شرایط ویژه ای پشت سر گذاشته است. در دو بازی حساس مقابل صنعت نفت در لیگ برتر و آلومینیوم در جام حذفی، این تیم زوج خط دفاعی خود را به همراه نداشت و طبق پیش بینی از این خلا ضربات جبران ناپذیری دریافت کرد.

زوج محمدرضا خانزاده و هادی محمدی، عملکرد بسیار خوبی در لیگ قهرمانان آسیا داشت. این دو در کنار محمدرضا اخباری، دروازه تراکتور را در ۵ بازی متوالی بسته نگه داشتند تا عنوان بهترین خط دفاعی دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ در منطقه غرب به تراکتور برسد.

در بازگشت به مسابقات داخلی اما تراکتوری ها با یک بدشانسی بزرگ مواجه شدند. آنها در بازی با پیکان دو مدافع خود را برای بازی بعد مقابل صنعت نفت از دست دادند. هادی محمدی به دلیل ۴ کارته شدن و محمدرضا خانزاده به دلیل مصدومیت در همان دیدار، بازی با صنعت نفت را از دست دادند و تراکتور بازی خانگی مقابل نفت را با تساوی یک بر یک به پایان رساند.

در بازی حساس یک هشتم نهایی جام حذفی هم تراکتوری ها زوج خط دفاعی خود را به طور کامل در اختیار نداشتند. در غیاب محمدرضا خانزاده که این بار به دلیل مصدومیت حضور نداشت، هادی محمدی هم اخراج شد و تراکتور با دو گل مغلوب آلومینیوم شده و از دور رقابت های جام حذفی، کنار رفت.

در فاصله دو روز مانده به بازی معوقه هفته بیستم تراکتور و فولاد که روز دوشنبه در اهواز برگزار می شود، تردیدها در مورد تشکیل دوباره زوج خط دفاعی تراکتور ادامه دارد. گفته می شود که مصدومیت محمدرضا خانزاده هنوز به طول کامل رفع نشده و او به احتمال زیاد مقابل فولاد هم غایب خواهد بود. هادی محمدی هم مصدومیت جزئی دارد که به نظر نمی رسد مشکلی برای حضورش در بازی با فولاد به وجود بیاورد.

در این شرایط بار دیگر رسول خطیبی بایستی از پیمان کشاورز یا حمید بوحمدان و میثم تیموری که پست تخصصی شان دفاع وسط نیست استفاده کند که کار سرخ پوشان را در مقابل مهاجمان خطرناک فولاد سخت خواهد کرد.

تگ ها


تراکتور