تردید شیرین؛سروش یا بشار؟

انتخاب یکی از دو هافبک آماده این روزهای پرسپولیس به تردید شیرین برانکو تبدیل شده است....

انتخاب یکی از دو هافبک آماده این روزهای پرسپولیس به تردید شیرین برانکو تبدیل شده است.

به گزارش مدال،  کادرفنی پرسپولیس با وجود حضور بازیکنان بازیساز تصمیم به استفاده از یک هافبک خلاق در میانه میدان دارد.سرمربی پرسپولیس همچنان می‌خواهد از کمال کامیابی نیا و احمد نورالهی برای افزایش قدرت دوندگی تیم و همچنین تحت فشار قراردادن بازیکنان حریف استفاده کند. این دو بازیکن در هفته‌های اخیر از موثرترین بازیکنان پرسپولیس بوده اند تا احتمال نیمکت نشینی آنها نزدیک به صفر باشد.

از این رو برانکو ایوانکوویچ مجبور است تنها از یک هافبک بازیساز در ترکیب تیمش استفاده کند.بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس به دلیل تاخیری که برای حضور در تمرینات پرسپولیس داشت،در دربی نیمکت نشین شد و همین فرصت کافی بود تا سروش رفیعی به یکی از بهترین بازیکنان زمین تبدیل شود.

از این رو باز این تردید ایجاد می شود که سروش احیا شده مقابل العین به میدان می رودد یا بشار رسن که همواره بازیکن موردپسند برانکو بوده است.

به هر روی پیش‌بینی می‌شود پرسپولیس برابر الاهلی با کمترین تغییر در مقایسه با بازی‌های اخیرش به میدان برود و انتخاب رسن برای حضور در ترکیب فیکس پرسپولیس در امارات تا حدی محتمل‌تر است.چرا که بشار به رغم نیمکت نشینی در دربی، مقابل پیکان زمینه‌ساز گل اول سرخ‌ها شد.

به هر روی برانکو تا آخرین تمرین سرخ‌ها در امارات این 2 مهره تاثیرگذار تیمش را به صورت جدی زیر نظر می‌گیرد تا در نهایت یکی از این 2 نفر را برای حضور در جمع 11 بازیکن اصلی تیمش در برابر نماینده عربستان انتخاب نماید.