تردید ندارم که یوونتوس موراتا را دائمی می خرد

خوانما لوپز مدیر برنامه های آلوتارو موراتا در مورد بازگشت غیرمنتظره او به یوونتوس صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، آلوارو موراتا تابستان امسال به یوونتوس بازگشت. او بین سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ برای یوونتوس بازی می کرد ولی رئال او را بازگرداند. پس از چند فصل بازی برای رئال، چلسی و سپس اتلتیکو، موراتا امسال بار دیگر پیراهن یووه را به تن کرد. انتقال او اما قرضی با بند خرید دائمی است.

موراتا تا به اینجای فصل برای یوونتوس خوش درخشیده است.

خوانما لوپز در مورد چگونگی انتقال او به یووه و آینده او در این باشگاه گفت:« ناپولی و میلان هم پیشنهاد داده بودند ولی یوونتوس همیشه موراتا را گزینه اول خود قرار داده بود و تمایل خود او نیز بازگشت به تورین بود. اتلتیکو اما اجازه انتقال قرضی را نمی داد و تاکید داشت انتقال باید دائمی باشد ولی وقتی لوئیس سوارز را در روزهای پایانی نقل و انتقالات جذب کردند، اجازه جدایی قرضی موراتا نیز صادر شد و اینگونه هر دو طرف خوشحال شدند.»

لوپز ادامه داد:« روسای یوونتوس در تماس مداوم با ما بودند و اصرار داشتند این انتقال صورت بگیرد. بارها صحبت کردیم و عزم شان جزم بود. رابطه خوبی بین موراتا و یوونتوس بود و در نهایت اصرارهای فابیو پاراتیچی مدیر ورزشی یووه موثر واقع شد. من اطمینان دارم که در پایان فصل، بند خرید دائمی او را فعال خواهند کرد.»

تگ ها


آلوارو موراتا یوونتوس