تردید نکنید پنالتی سیتی درست بود

رودری، ستاره اسپانیایی منچسترسیتی تاکید کرد هرگز از بازگشت مقابل آرسنال ناامید نشده است....

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی که در نیمه اول دیدار مقابل آرسنال با شکست راهی رختکن شده بود، در نهایت با گل دقیقه ۹۳ رودری به برتری رسیده و به سه امتیاز شیرین این دیدار دست یافت. رودری شرایط سیتی پیش از این دیدار را دشوار توصیف کرده و مدعی شد این تیم شخصیت قهرمانی خود را نشان داده است.

رودری گفت: "شما همیشه دو یا سه بازی با این سبک و سیاق در طول یک فصل دارید. آرسنال تیمی فوق العاده است و آنها نشان دادند که چرا در این شرایط خوب قرار دارند. نحوه پیشرفت آنها با میکل آرتتا فوق العاده بوده و ما می دانستیم که شرایط دشوار خواهد بود. آرسنال شش روز برای آماده شدن فرصت داشت، اما ما در یک هفته سه بازی خارج از خانه داشتیم و این شرایط دشوار است.

ما در نیمه اول شرایط دشواری داشتیم. اما نیمه دوم کمی بیشتر جریان مسابقه را کنترل کرده و ‌توانستیم بیشتر از قبل بازی مورد نظر خود را ارائه دهیم، اما گاهی اوقات اینطور می شود و تیم‌های در استادیوم اختصاصی خود با شدت بالایی پرس می کنند. آرسنال آنها بازی خوبی ارائه داد، اما خوشبختانه ما شخصیت قهرمانی خود را نشان داده و ثابت کردیم که دوباره به دنبال این هدف هستیم.

ما در نیمه اول ۱-۰ شکست خوردیم، اما ناگهان همه چیز تغییر کرد. اما در ادامه ما پرس کرده و فشار آوردیم و من با خودم فکر می‌کردم  که بازگشت ممکن است. در دقیقه ۹۰ نمی‌دانم آنجا در کنار آیمریک لاپورت چه ‌کردم، اما این گا دیوانه‌ واری بود و ما سه امتیاز حیاتی کسب کردیم.

جنجال های پنالتی سیتی؟ من در مورد درست بودن پنالتی شکی ندارم. البته ابتدا تردید داشته و نمی دانستم تماس شدید بوده یا خیر، اما بعد صحنه را از روی صفحه نمایش دیدم و به نظرم این یک پنالتی واضح بود."

تگ ها


آرسنال منچستر سیتی