تردید پوچتینو در مورد خیانت به تاتنهام

مائوریسیو پوچتینو حالا به یکی از گزینه‌های جدی هدایت آرسنال تبدیل شده اما رسانه‌های انگلیسی مدعی شدند که او فعلاً به این پیشنهاد پاسخ مثبت نداده است....

به گزارش مدال، «مائوریسیو پوچتینو» کمتر از یک ماه پیش از هدایت تاتنهام اخراج شد تا «ژوزه مورینیو» هدایت این تیم را برعهده بگیرد. حالا پس از اخراج «اونای امری»، سرمربی سابق اسپرز به یکی از جدیترین گزینه‌های هدایت آرسنال تبدیل شده است.

سرمربی نایب قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا علیرغم خالی بودن نیمکت بایرن مونیخ راهی آلمان نشد و پس از متوجه شدن از اینکه آرسنال هم او را می‌خواهد، به توپچی‌های لندن چراغ سبز نشان داد. سرمربی نامدار آرژانتینی که در لندن خانه دارد اکنون در روزاریو آرژانتین مشغول استراحت است اما خبر داده که هفته آینده به لندن بازخواهد گشت.

البته پوچتینو به خوبی می‌داند هواداران تاتنهام هرگز «سول کمپل» را که پس از 9 سال بازی در تاتنهام راهی آرسنال شد نبخشیدند و او با علم از دو دشمنی دو باشگاه شمال لندنی، در گرفتن تصمیم نهایی دچار تردید شده است.

بیشتر بخوانید:

پوچتینو: زمان می‌خواهم تا دوباره انگیزه پیدا کنم

تگ ها


مائوریسیو پوچتینو اونای امری آرسنال توپچی‌های لندن فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات لیگ برتر انگلیس آرسنال لیگ برتر فوتبال