ترس از اسپانیا؟ آنها دیگر ژاوی و اینیستا ندارند

ستاره سوئد معتقد است دیگر دلیلی برای ترسیدن از اسپانیا وجود ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، اسپانیا و سوئد روز دوشنبه نخستین بازی خود از یورو ۲۰۲۰ را در لا کارتوخای سویا برگزار خواهند کرد. اسپانیا سابقه دو قهرمانی متوالی در یورو را دارد ولی مدت هاست که از روزهای اوج خود فاصله گرفته است.

لاروخا در جام های جهانی ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ و نیز در یورو ۲۰۱۶ نتوانست در حد انتظارات کار کند ولی اکنون لوئیس انریکه تیمی متشکل از استعدادهای جوان را روانه یورو ۲۰۲۰ کرده و در نشست خبری اخیر خود اطمینان داد که قادر هستند به فینال ومبلی برسند.

ویکتور کلاسون هافبک بازی ساز سوئد و باشگاه کراسنودار اما ترسی از اسپانیا ندارد.

او در آستانه این بازی حساس گفت:« به سختی بتوان گفت که الان اسپانیا در چه شرایطی قرار دارد و تیمی ناشناخته اند؛ ولی با اطمینان می توان گفت که به ترسناکی گذشته نیستند. آنها دیگر ژاوی، اینیستا و داوید ویا را ندارند. در این تیم همچنین بازیکنی دیده نمی شود که بتواند سه یا ۴ بازیکن مقابلش را از پیش رو بردارد و گل بزند. اسپانیا باید از لحاظ تیمی در بالاترین سطح کار کند تا به پیروزی برسد.»

کلاسون ادامه داد:« اینها را نگفتم که اسپانیا را دست کم گرفته باشم. اصلا نباید فکر کرد کار راحت تری نسبت به قبل پیش رو داریم. اسپانیا الان ۵ یا شش بازیکن هم سطح و خوب در اختیار دارد و به شخصه معتقدم فران تورس می تواند مهره خطرناکی باشد. روی کاغذ اسپانیا شانس اول صعود از گروه است چون در هر سه بازی میزبان خواهد بود ولی چیزی قابل پیش بینی نیست.»

تگ ها


تیم ملی اسپانیا اینیستا تیم ملی سوئد یورو ۲۰۲۰ ژاوی فوتبال جهان سوئد فوتبال