ترس از نامه سوم برانکو؛ شمارش معکوس برای فسخ قرارداد برانکو

هیات مدیره باشگاه پرسپولیس باید تا 13 اردیبهشت مطالبات سرمربی تیم را پرداخت کند...

به گزارش خبرنگار مدال،‌ مدیریت و هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به برانکو قول داده نهایتا تا ۱۳ اردیبهشت مطالباتش پرداخت شود. برانکو در نامه دوم خود تا 13اردیبهشت به باشگاه مهلت داده بود طلب 700هزار دلاری اش پرداخت شود. تا این تاریخ بدهی تسویه نشود برانکو نامه سوم را ارسال خواهد کرد و قانونا می تواند قرارداد سال بعد خود را فسخ و کل مبلغ آن را هم دریافت کند.
برانکو در حاشیه تمرین پرسپولیس گفته: می‌دانید که وضعیت پرسپولیس خوب نیست. امروز در جلسه با هیأت مدیره باشگاه درباره وضعیت مالی صحبت کردیم و همه می‌دانیم که وضعیت خوبی نداریم و باشگاه انتظار دارد بازیکنان صبور باشند.
 برانکو تاکید کرده و به نوعی هشدار داده که؛ "وکیل من وظیفه ارسال نامه را دارد. حال خواهیم دید بعداً چه خواهد شد."
ایرج عرب هم می گوید: "به برانکو گفتیم مشکلات به‌زودی حل می‌شود و برای پرداخت طلبش نگران نباشد و سعی می‌کنیم آرامش در تیم حاکم باشد."
عرب نیز تاکید کرده؛ "در تلاش هستیم و درباره پرداخت طلب برانکو هم جای هیچ نگرانی نیست."
آیا تا سوم اردیبهشت مشکلات و اختلافات اخیر بین باشگاه و اسپانسر حل و با برانکو تسویه می شود و به سرخ ها هم طبق قولی که امروز به برانکو داده شده تا بازی به سپاهان پرداختی خواهد داشت؟ تصور می کنیم مشکل حل شود.
امشب در استوری ها ناگفته ها و علل مشکلات مالی پرسپولیس را تشریح خواهیم کرد. طوری که همه ابهامات شما درباره پاداش فینال آسیا و درآمد جام جهانی و پرداختی بهتر  استقلال به رغم اسپانسر مشترک برطرف شود.

تگ ها


حسین قدوسی پرسپولیس برانکو پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال