ترس الدحیل از منشا-گادوین این بار هم گل می کارد؟

منشا قرار است حالا با پیراهن استقلال مقابل الدحیل بازی کند و بی تردید بازیکنان الحیل هراس ویژه ای از این بازیکن خواهند داشت....

منشا قرار است حالا با پیراهن استقلال مقابل الدحیل بازی کند و بی تردید بازیکنان الحیل هراس ویژه ای از این بازیکن خواهند داشت.

به گزارش مدال،گادوین منشا در بازی امروز الدحیل و استقلال چهره ای ویژه و منحصر به فرد است.بازیکنان الدحیل بی شک امروز با هراس ویژه ای مقابل او قرار خواهند گرفت چرا که هرگز نمی توانند بازیکنی که فصل قبل طی چند ثانیه آن ها را از آسیا حذف کرد را فراموش کنند.منشا که فصل قبل با پیراهن قرمز پرسپولیس تیم پرقدرت الدحیل را مجبور به شکست کرد،حالا  پس از انتقال پر سر و صدا از پرسپولیس به استقلال شروع خوبی در این تیم داشت و پنجشنبه در اهواز موفق شد اولین گل را برای تیم جدیدش بزند.

گلی که باعث شد تا نمودار پیشرفت او روند صعودی داشته و بسیاری از تحلیل گران فوتبالی معتقد باشند که او با پیراهن استقلال عملکرد بهتری از دوران حضورش در پرسپولیس داشته است.منشا گرچه در پرسپولیس مهاجم پرتلاشی بود،ولی نتوانست آمار گل خوبی ثبت کرده و خودش را به استانداردهای موردنظر برانکو نزدیک کند.. با این حال از منشا گل‌های حساسی در یادها مانده. یکی از مهمترین آنها گلی بود که فصل گذشته در ورزشگاه آزادی به الدحیل زد و عامل صعود این تیم به نیمه نهایی شد.
پرسپولیس پس از شکست یک بر صفر در دوحه در ورزشگاه آزادی نیاز به برد با اختلاف دو گل داشت، ولی این تیم قطری بود که در نیمه اول موفق شد گل بزند. در نیمه دوم پرسپولیس توانست با گل‌ جلال حسینی و گل به خودی مدافع حریف پیش بیفتد و در نهایت گل منشا عامل صعود این تیم شد.
همان صحنه ای که بیرانوند با یک شروع مجدد سریع، توپ را بین لوکاس مندز، مدافع وقت الدحیل و منشا پرتاب کرد و مهاجم نیجریه‌ای با قلدری صاحب توپ شد. مدافع دیگری که مسئول پوشش بود هم واکنش مناسبی نداشت تا منشا با دروازه بان الدحیل تک به تک شده و با خونسردی امین لاکونت، دروازه‌بان الدحیل را هم دریبل کرده و با ضربه ای آرام پرونده الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا را ببندد.
حالا منشا این بار قرار است با پیراهن استقلال مقابل الدحیل بازی کند.جالب اینجاست که در قلب دفاع الدحیل بن‌عطیه مراکشی جای لوکاس مندز را گرفته که مدافع خیلی بهتری محسوب می‌شود، ولی منشا به لطف گل سال گذشته و همچنین زیبای پنجشنبه مقابل فولاد با روحیه فوق العاده ای به زمین خواهد رفت و الدحیلی خا در تمام نود دقیقه با ترس و وحشت منتظر حرکات انفجاری منشا خواهند بود.