ترس بازیکنان یونایتد از تعطیلی لیگ برتر

دیلی‌میل می‌گوید بازیکنان منچستریونایتد که می‌ترسند فصل آینده به دلیل تاثیر بحران کرونا درصد بزرگی از افزایش دستمزدشان را از دست بدهند مشغول مشورت با وکلا در این باره هستند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، روزنامه انگلیسی دیلی‌میل در خبری اختصاصی اعلام کرد به شواهدی دست یافته که نشان می‌دهد بازیکنان منچستریونایتد در حال مشاوره با وکلای دادگستری هستند تا دریابند درصورت تعطیلی فصل جاری لیگ برتر، برای فصل آینده می‌توانند از باشگاه تقاضای چه میزان دستمزدی داشته باشند.

بازیکنان منچستریونایتد از این می‌ترسند که افزایش ۲۵ درصدی دستمزدهایشان را از دست بدهند. بر اساس قرارداد آنها در صورت صعود یونایتد به لیگ قهرمانان، دستمزد سال آینده یونایتدی‌ها به صورت اتوماتیک ۲۵ درصد افزایش خواهد یافت ولی بازیکنان این تیم نگرانند که به دلیل تاثیر بحران کرونا، این افزایش دستمزد را از دست بدهند. افزایش دستمزدی که جمع مبلغ آن از طرف دیلی‌میل ۵۰ میلیون پوند اعلام شده است.

دیلی‌میل می‌گوید با اینکه ستاره‌های دیگر تیمهای انگلیسی هم نگران از دست دادن بخشی از دستمزدهایشان هستند ولی در صورتیکه فصل جاری تعطیل شود بازیکنان یونایتد بیشترین ضرر مالی را متحمل خواهند شد چون بخش قابل توجهی از دستمزد آنها منوط به صعود و حضورشان در رقابتهای اروپایی است.

طبق قرارداد بازیکنان یونایتد، در صورت صعود این تیم به چمپیونزلیگ ۲۵ درصد به دستمزد بازیکنان اضافه می‌شود ولی اگر لیگ برتر به صورت کامل تعطیل شود مشخص نیست که روند انتخاب تیمهای صعودکننده به این رقابتها از انگلیس چه خواهد بود. همین باعث نگرانی بازیکنان یونایتد شده است.

شاگردان سولسشر پیش از تعلیق رقابتهای لیگ برتر در رتبه پنجم قرار داشتند و جزء چهار  تیم راه پیدا کرده به اروپا نبودند. به همین علت است که مدیریت و بازیکنان یونایتد به شدت خواهان از سر گیری و به پایان رسیدن رقابتهای فصل جاری هستند.

بیشتر بخوانید:
آگوئرو: خیلی از بازیکنان نگران شروع بازی‌ها هستند
مسی لائوتارو را به نیوکمپ می‌برد؟
کلوپ: خاطره قهرمانی با دورتموند را فراموش نمی‌کنم 

تگ ها


فوتبال جهان قرنطینه کرونا منچستریونایتد کاهش دستمزدها منچستر یونایتد فوتبال