ترشتگن در ترکیب آلمان؛ مقایسه آماری او و نویر

به بهانه قرار گرفتن مارک آندره ترشتگن در ترکیب اصلی تیم ملی آلمان، به مقایسه آماری او و مانوئل نویر خواهیم پرداخت...

به گزارش خبرنگار مدال، مارک آندره ترشتگن سنگربان آلمانی بارسلونا ماه گذشته از نیمکت‌نشینی در تیم ملی کشورش گله کرده بود و معتقد بود که باید به عنوان دروازه‌بان اول تیم ملی آلمان به میدان برود. اما بعد از آن واکنش‌های زیادی از شخصیت‌هایی مانند یواخیم لوو، اولی هوینس و حتی خود مانوئل نویر در این مورد شاهد بودیم و حالا بعد از آن همه جدال لفظی، ترشتگن امشب در دیدار دوستانه مقابل آرژانتین در ترکیب اصلی مانشافت قرار گرفته است.

مانوئل نویر که در حال حاضر ارزشی معادل ۱۸ میلیون یورو دارد تاکنون در ۶۰۶ بازی برای تیم ملی و باشگاه‌هایش به میدان رفته و موفق به ثبت ۲۸۸ کلین‌شیت شده است. این یعنی او در ۰/۴۷۵ بازی‌هایی که به میدان رفته دروازه‌اش را بسته نگه داشته است.

در سوی دیگر، ترشتگن تاکنون ۳۹۹ بازی رسمی انجام داده و ۱۶۳ کلین‌شیت به ثبت رسانده است. او در واقع در ۰/۴۰۹ بازی‌هایش گل نخورده که مقداری پایین‌تر از آمار نویر است.

در حالی که نویر به سال‌های پایانی بازی خود نزدیک می‌شود، بی‌شک ترشتگن سنگربان اصلی ژرمن‌ها خواهد بود اما تا زمانی که نویر از تیم ملی خداحافظی نکرده به نظر می‌رسد یواخیم لوو هم‌چنان به او اعتماد کرده و دیوار آلمانی بارسا، باید هم‌چنان منتظر باشد.

اخبار مرتبط:

ترکیب اصلی تیم‌های آلمان و آرژانتین مشخص شد

تگ ها


تیم ملی آلمان دیدار دوستانه یواخیم لوو فوتبال جهان مانوئل نویر مارک آندره‌ تراشتگن آرژانتین آلمان آلمان-آرژانتین Intercontinental Cup فوتبال