ترفند جذاب سولسشر برای رساندن یونایتد به قله فوتبال اروپا

اوله‌گونار سولسشر در راستای اهداف بلند مدت خود و رساندن یونایتد به قله فوتبال اروپا، استعدادیابی را انتصاب کرده که به گزینه‌های نقل و انتقالاتی منچستریونایتد توجه و بهترین گزینه‌ها را برای جذب به شیاطین‌سرخ معرفی کند....

اوله‌گونار سولسشر در راستای اهداف بلند مدت خود و رساندن یونایتد به قله فوتبال اروپا، استعدادیابی را انتصاب کرده که به گزینه‌های نقل و انتقالاتی منچستریونایتد توجه و بهترین گزینه‌ها را برای جذب به شیاطین‌سرخ معرفی کند.

به گزارش مدال، «اوله‌گونار سولسشر» سرمربی نروژی منچستریونایتد از «سیمون ولس» - از ارکان باشگاه - خواسته تا از نزدیک گزینه‌هایی که می‌توانند به تقویت ترکیب شیاطین سرخ کمک کنند را زیر نظر بگیرد.

به نقل از نشریه «سان» این اتفاق در شرایطی رخ داده که مالکان باشگاه در صدد انتصاب یک مدیر ورزشی هستند. اوله اما ولس را به خوبی می‌شناسد؛ در واقع در زمانی که سولسشر در نروژ هدایت مولده را برعهده داشت، ولس استعدادیاب یونایتد در مناطق اسکاندیناوی بود. ولس شخصی بود که به شیاطین سرخ کمک کرد تا در سال 2017 «ویکتور لیندلوف» سوئدی را از بنفیکا جذب کنند.

سولسشر که برای بازگرداندن یونایتد به قله فوتبال اروپا قصد ساخت تیمی جوان را دارد حالا شخصی را انتخاب کرده که در شناسایی استعدادهای جوان تبحر خاصی دارد.

بیشتر بخوانید:

پوگبا شیاطین سرخ را در منگنه گذاشت

تگ ها


اوله گونار سولسشر منچستریونایتد شیاطین سرخ فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات شایعات نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال