ترنت الکساندر آرنولد؛ موفق در زمین چمن، آینده‌دار در صنعت مد!

مجله ۴۴۲ در جدیدترین شماره خود تصمیم گرفته تیپ و وضعیت ظاهری برخی بازیکنان فوتبال را بررسی کند و الکساندر آرنولد یکی از این بازیکنان است....

مجله ۴۴۲ در جدیدترین شماره خود تصمیم گرفته تیپ و وضعیت ظاهری برخی بازیکنان فوتبال را بررسی کند و الکساندر آرنولد یکی از این بازیکنان است.

بسیاری از ۲۰ ساله‌ها در انگلیس درگیر مواد مخدر، نوشیدنی‌های الکلی و گذراندن وقت بدون هدف خاصی هستند اما داستان برای الکساندر آرنولد متفاوت است. مدافع راست فعلی تیم لیورپول از سال ۲۰۱۶ که اولین بازی خود را برای لک‌لک‌ها انجام داد آن‌قدر پیشرفت کرده که برخی او را با کافو مقایسه می‌کنند. استیون جرارد سال‌ها پیش با دیدن آرنولد در آکادمی لیورپول به فوتبال‌دوستان اعلام کرده بود حتما بازی او را زیر نظر بگیرند زیرا آینده درخشانی دارد و حالا مشخص شد صحبت‌های اسطوره باشگاه لیورپول تا چه اندازه درست است.

آرنولد در زمین چمن ساده بازی می‌کند و این سادگی به بیرون از زمین چمن هم انتقال یافته است. در حالی‌که بسیاری از بازیکنان دنیای فوتبال علاقه دارند لباس‌های گران وخاص بپوشند، برای ترنت در فشن و لباس پوشیدن هم سادگی اهمیت دارد. او اهل لباس‌های گران قیمت و مدل‌های غیر متعارف نیست و شاید حتی به دلیل شخصیت آرام داخل زمینش، تا این اندازه البسه او مورد توجه قرار می‌گیرد.
دیوید بکهام تقریبا اولین کسی بود که مد را وارد دنیای فوتبال کرد و نزدیک به ۲۰ سال لباس‌های خاصی می‌پوشید که دائما او را به تیتر اصلی رسانه‌ها تبدیل می‌کرد اما آرنولد این‌گونه نیست. وقتی او خارج از زمین چمن قرار دارد و نیازی به پوشیدن البسه ورزشی ندارد اصلا روی به لباس‌هایی با سایز و طرح‌های نامناسب نمی‌آورد و با بررسی عکس‌های اینستاگرام او می‌توان فهمید اگر شما هم ترنت الکساندر آرنولد باشید با یک شلوار گشاد (آرنولد علاقه زیادی به لباس‌های تنگ ندارد!) و یک تی‌شرت صورت می‌توان ۴۰۰ هزار لایک گرفت!
آرنولد تا امروز توجهات زیادی را بین فوتبالیست‌ها جلب نکرده اما زمزمه‌هایی مبنی علاقه چند برند برای قرارداد با او شنیده می‌شود و برند شدن برای هر فوتبالیست کلیدی به دنیای مد و درآمد بیشتر است. با توجه به شخصیت آرنولد و موفقیت‌ها او (۲ فینال پی در پی در لیگ قهرمان و حضور در نیمه‌نهایی جام جهانی) می‌توان آینده خوبی برای او در دنیای مد متصور بود زیرا حس خوبی که هواداران لیورپول و دیگر تیم ها از او می‌گیرد می‌تواند باعث فروش بیشتر لباس‌های برند او باشد نه ظاهر عجیب و خاص یکی از با استعدادترین مدافعان حال حاضر دنیای فوتبال.

بیشتر ببینید:

تمام پاس گل‌های الکساندر آرنولد و رابرتسون در لیگ برتر انگلیس/ ویدیو

 

ترنت الکساندر آرنولد؛ موفق در زمین چمن، آینده‌دار در صنعت مد!

تگ ها


گزارش تصویری حاشیه لیورپول فوتبال