ترند این روزهای فضای مجازی؛ رامین رضاییان لژیونر پر حاشیه

این روزها در فضای مجازی کلیپی از حرکات موزون ملی پوش ایران دست به دست می‌شود تا بار دیگر رامین رضاییان ترند فضای مجازی باشد....

ترند این روزهای فضای مجازی؛ رامین رضاییان لژیونر پر حاشیه

به گزارش مدال، انگار قرار نیست رامین رضاییان یک فصل را بدون حاشیه بگذراند. رضاییان چه بازی کند چه نکند چه تیم داشته باشد چه نداشته باشد در هر صورت سوژه شماره یک فضای مجازی است. 
حاشیه های این بازیکن از همان زمانی شروع شد که پرسپولیس را قال گذاشت و به ترکیه رفت اما این پایان ماجرا نبود چرا که مهدی طارمی مهاجم محبوب سرخ ها همراه رامین به ترکیه رفت و خیلی ها گناه رفتن طارمی را گردن رضاییان انداختند.
بازگشت رضاییان و نیمکت نشینی توسط برانکو هم به نوعی پرحاشیه بود. 
این بازیکن بعد از جام جهانی برای استراحت به دبی رفت و با یک خواننده لس آنجلسی به تفریحات لاکچری پرداخت. که ویدیو آن ترند آن روزها شد.
رضاییان اگر چه مدت ها بدون تیم ماند اما همیشه در لیست کی روش بود و همیشه مورد حمایت سرمربی سابق تیم ملی ایران قرار داشت. اما این اعتماد کار دست کیروش داد تا جایی که در باخت سنگین ایران به ژاپن رضاییان یکی از بازیکنان پر اشتباه ایران لقب بگیرد.
چند ماه پیش محمد علیپور رئیس کمیته نظارت و بازرسی صیانت از لیگ فوتبال در مصاحبه با مدال از ماجرایی جنجالی پرده برداشت و عنوان کرد که باخت برابر ژاپن حاصل استفاده یک بازیکن از ترامادل بوده است و در این بین برخی از خبرگزاری ها مدعی شدند منظور علیپور از بازیکن مذکور رامین بوده است. که البته این ادعا در حد حدس و گمان باقی ماند.
اخیرا هم این بازیکن کلیپ هایی از تمرینات خود با محمدرضا گلزار سوپراستار سینمای ایران منتشر کرده و بنظر می‌رسد خود رامین این مدل حاشیه‌ها را دوست دارد.

بیشتر بخوانید:

ادعای نشریه قطری؛ رضاییان در لیست خروج الشحانیه

 

 

تگ ها


رامین رضاییان تیم ملی فوتبال ایران الشحانیه فوتبال