ترکاشوند: با منشا قرارداد دو ساله بستیم

آی اسپورت ماجرای پیوستن گادوین منشا به پرسپولیس دیروز وارد فاز تازه ای شد ......

آی اسپورت – ماجرای پیوستن گادوین منشا به پرسپولیس دیروز وارد فاز تازه ای شد. او با پرسپولیس به توافق رسیده بود و یک قرارداد داخلی هم امضا شده بود. قرار بود منشا دیروز به باشگاه پرسپولیس برود و مبلغ پیش قراردادش را (150 هزار دلار) بگیرد. اما پیشنهاداتی که از تیم های دیگر به منشا شد او را وسوسه کرد و به همین دلیل منشا دیروز پیش قراردادش را از پرسپولیس نگرفت.

با این وجود قانون می گوید او همین الان پرسپولیسی است و نمی تواند به تیم دیگری برود. ترکاشوند مسئول نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس دیروز در مصاحبه اش با سایت باشگاه پرسپولیس گفت:«ما پس از بازی با پیکان با این بازیکن و مدیر برنامه هایش جلسه داشتیم و پس از آن که بر سر مفاد قرارداد به تفاهم رسیدیم، قرارداد را تنظیم کردیم که به امضای منشا و سامان مهدی زاده ، مدیر برنامه هایش رسیده است. به این ترتیب جای هیچ نگرانی نیست. مدت این قرارداد هم دو ساله است. حضور بازیکن در باشگاه طی روزهای آتی نیز صرفا به منظور انجام تشریفات و رونمایی از قرارداد خواهد بود

منشا می داند به پرسپولیس امضا داده و به این راحتی نمی تواند زیر آن بزند. هر چند که باید به صورت مشخص روشن شود که قانون نقل و انتقالات در این باره چه می گوید. البته که او طبق بند ١٢ ماده ٢٠ مقررات نقل و انتقالات بازیکن پرسپولیس است!

تگ ها


اخبار روز فوتبال