ترکش شکست ژرمن ها به بایرن مونیخ می خورد

هانسی فلیک و یورگن کلوپ، مهم ترین گزینه های جایگزینی یوواخیم لوو هستند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اوضاع برای ژرمن ها به بحرانی ترین شکل ممکن رسیده و نتایج اخیر تیم ملی آلمان هرگز بر وفق مراد هواداران این تیم نبوده است. شکست با شش گل مقابل اسپانیا بدترین نتیجه این تیم در این سالها بوده و دیگر صبر هواداران در مورد یوواخیم لوو به اتمام رسیده است. اما در این میان گزینه جانشیننی او مهم ترین سوال برای اهالی فوتبال خواهد بود.

نشریه بیلد امروز در گزارشی مدعی شد هانسی فلیک، سرمربی موفق بایرن مونیخ در حال حاضر مهم ترین گزینه برای هدایت تیم ملی آلمان است. بعد از نتایج قابل تحسین روی نیمکت بایرن مونیخ در یک سال اخیر، آلمانی ها معتقدند او بهترین گزینه برای تصدی این پست خواهد بود و فدراسیون فوتبال آلمان نیز رابطه خوبی با فلیک دارد. همچنین امکان جدایی هانسی فلیک از بایرن مونیخ و حضور او روی نیمکت مانشافت نیز وجود دارد.

بایرن مونیخ در مورد آینده هانسی فلیک هراس داشته و احتمال جدایی این سرمربی وجود دارد. اگرچه هانسی فلیک تا سال ۲۰۲۳ با این باشگاه قرارداد دارد، اما عدم تمدید قرارداد با داوید آلابا و البته تصمیم اخیرا مدیریت باشگاه در مورد قطع همکاری با ژروم بواتنگ باعث ناامیدی این سرمربی شده و احتمال جدایی او وجود دارد.

باید یورگن کلوپ دانست. کلوپ تابستان سال گذشته تاکید کرد هدایت تیم ملی آلمان برای او جذاب است، اما به هر حال او تا تابستان سال ۲۰۲۴ با لیورپول قرارداد داشته و در حال حاضر حضور او روی نیمکت آلمان چندان شدنی به نظر نمی رسد. البته ژرمن ها در طول تاریخ همیشه به ثبات در عزصه ملی تمایل زیادی داشته اند و احتمال دارد یوواخیم لوو باز هم فرصت اثبات خود را داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

کروس: اسپانیا به آلمان یاد داد چطور باید فوتبال کرد

یواخیم لوو تا جام ملت‌ها در آلمان می‌ماند

 

 

تگ ها


یوواخیم لوو تیم ملی آلمان هانس فلیک بایرن مونیخ فوتبال جهان بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال