ترکیب آلومینیوم مقابل پرسپولیس اعلام شد

علیرضا منصوریان ۱۱ بازیکن اصلی آلومینیوم در دیدار با پرسپولیس را مشخص کرد....

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از مهم‌ترین مسابقات هفته بیست و هفتم لیگ برتر، تیم‌های پرسپولیس و آلومینیوم اراک از ساعت ۲۰:۵۵ امشب در ورزشگاه آزادی مقابل هم قرار می‌گیرند که قضاوت این دیدار را امیر عرب‌براقی برعهده دارد.

آلومینیوم اراک که پس از شکست‌ناپذیری طی ۹ مسابقه پیاپی در دیدار اخیرش مقابل گل‌گهر سیرجان شکست خورده بود، امروز به دنبال تکرار پیروزی دور رفت برابر پرسپولیس است تا شانس حضورش در جمع مدعیان سهمیه آسیایی را حفظ کند و از رقبای خود در بالای جدول دور نشود.

حسین پورحمیدی دروازه‌بان امروز آلومینیوم است؛ رامتین سلیمان‌زاده، شاهین توکلی و امیرمحمد هوشمند، ۳ مدافع مرکزی اراکی‌ها مقابل پرسپولیس هستند که روی دست آنها اسماعیل شریفات و پوریا آریاکیا در سمت راست و چپ خط دفاعی بازی می‌کنند.

محمد ایران‌پوریان با نظر علیرضا منصوریان در پست هافبک دفاعی به کار گرفته شده و سید مهدی حسینی و معین عباسیان، وینگرهای راست و چپ آلومینیوم مقابل پرسپولیس هستند.

امید سینگ و حامد پاکدل که در دور رفت هم دو مهاجم آلومینیوم مقابل پرسپولیس بودند، امروز هم زوج خط حمله اراکی‌ها برابر سرخ‌پوشان را تشکیل می‌دهند.

مصطفی احمدی و سعید باقرپسند، دو بازیکنی هستند که برخلاف دیدار مقابل گل‌گهر سیرجان در ترکیب آلومینیوم اراک قرار نگرفتند تا محمد ایران‌پوریان و معین عباسیان برابر پرسپولیس بازی کنند.

ترکیب آلومینیوم مقابل پرسپولیس به‌صورت زیر است:

حسین پورحمیدی، رامتین سلیمان‌زاده، شاهین توکلی، امیرمحمد هوشمند، اسماعیل شریفات، پوریا آریاکیا، محمد ایران‌پوریان، سید مهدی حسینی، معین عباسیان، امید سینگ و حامد پاکدل

تگ ها


آلومینیوم اراک