ترکیب احتمالی آبی ها ;منصوریان در چالش 5 غایب

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، دیدار با العین و نتیجه ی آن پرونده ی منصوریان در اولین سال حضور در استقلال را خواهد بست و به همین دلیل شاید این دیدار برای منصوریان از اهمیت دو چندانی برخوردار باشد ......

به گزارش  مدال به نقل از "ورزش سه"، دیدار با العین و نتیجه ی آن پرونده ی منصوریان در اولین سال حضور در استقلال را خواهد بست و به همین دلیل شاید این دیدار برای منصوریان از اهمیت دو چندانی برخوردار باشد. استقلال در این دیدار امید ابراهیمی، علی قربانی و امید نورافکن را قطعا ندارد و جابر انصاری و وریا غفوری نیز شرایط 90 دقیقه حضور در میدان را ندارند تا استقلال در این بازی دست خالی تر از همیشه باشد.

مهدی رحمتی در این دیدار مانند همیشه کاپیتان و دروازه بان اول استقلال خواهد بود و خط دفاعی استقلال با حضور خسرو حیدری و هرایر مگویان در جناحین و پادوانی و رابسون در مرکز دفاع تشکیل می شود. فرشید باقری و فرشید اسماعیلی دو بازیکنی هستند که در این دیدار در پست هافبک دفاعی به میدان خواهند رفت و از ابتدا برای آبی ها در زمین حاضر می شوند تا احتمالا مجتبی حق دوست یک خط جلوتر از این دو وظیفه ی بازی سازی را بر عهده بگیرد.

کاوه رضایی مانند همه ی بازی های فصل در این دیدار مهاجم مرکزی استقلال خواهد بود و منصوریان از میان برزای، محسن کریمی و یعقوب کریمی باید دو بال راست و چپ خود را برای دیدار برابر العین انتخاب کند که شانس بهنام برزای و محسن کریمی بیشتر از یعقوب خواهد بود.

به این ترتیب ترکیب احتمالی استقلال برابر العین به شرح زیر است:

مهدی رحمتی، خسرو حیدری، پادوانی، رابسون، مگویان، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، مجتبی حق دوست، محسن کریمی، بهنام برزای و کاوه رضایی.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال