ترکیب احتمالی آرسنال برای فصل ۲۰-۲۰۱۹

ترکیب جدید تیم آرسنال برای فصل جدید دچار تغییر خواهد شد. آن‌ها احتمالا با سیستمی جدید وارد مسابقات می‌شوند....

توپچی‌های لندن با توجه به بودجه کمی که داشتند نتوانستند در فصل نقل و انتقالات خریدهای گران قیمتی انجام دهند اما باز هم فعالیت نسبی مناسبی داشتند و حتی خط حمله خود را قوی‌تر از قبل از کرده‌اند. سایت ترنسفرمارکت با توجه به تغییرات آرسنالی‌ها، ترکیب جدید این تیم در فصل جدید لیگ‌برتر را پیش‌بینی کرده است.
درون دروازه برند لنو مانند فصل پیش حضور خواهد داشت. خط دفاع ۴ نفره آرسنال جلوی لنو، شامل بلرین در جناح راست و کیران تیرنی، مدافع چپ جوان تازه خریداری شده از سلتیک است. در قلب خط دفاعی، سوکراتیس‌پاپاستادوپولس حضور دارد و در کنار او خرید جدید آرسنالی‌ها یعنی داوید لوئیز قرار می‌گیرد.
آرسنال فصل پیش با سیستم‌های ۴ و ۵ نفره در خط هافبک بازی می‌کرد اما امسال با توجه به خریدهای جدید، می‌تواند با سیستم ۳-۳-۴ لیگ‌برتر را دنبال کند. در این صورت در پست هافبک دفاعی آن‌ها یا توریرا و یا ژاکا را قرار خواهند داد و جلوی آن‌ها اوزیل و سبایوس بازی خواهند کرد. در صورتی که امری بخواهد شاگردانش را با سیستم ۱-۳-۲-۴ به زمین بفرستد، توریرا و ژاکا کنار هم بازی می‌کنند و اوزیل پشت سر مهاجم بازی خواهد کرد.
در فصل گذشته در خط حمله، این تیم لاکازت و اوبامیانگ را در اختیار داشت و آن‌ها هم عملکرد بدی نداشتند اما امسال با خرید نیکولاس پپه، آن‌ها می‌توانند خط حمله آتشینی و قدرتمندی داشته باشند. ترنسفر مارکت پیش‌بینی کرده اوبامیانگ در سمت چپ خط حمله، پپه در سمت راست و لاکازت در نوک پیکان خط حمله قرار خواهد گرفت.
آرسنالی‌ها اولین بازی فصل خود را فردا شب مقابل نیوکاسل انجام خواهد داد.

بیشتر بخوانید:

ترکیب احتمالی بارسلونا برای فصل ۲۰۱۹/۲۰

 

تگ ها


ترکیب احتمالی ترکیب احتمالی آرسنال داوید لوییز دنی سبایوس پپه نیکولاس آرسنال لیگ برتر فوتبال