ترکیب احتمالی اتلتیکومادرید برای فصل ۲۰-۲۰۱۹

اتلتیکومادرید در فصل نقل و انتقالات بازیکنان زیادی از دست داد و ترکیب این تیم برای فصل آینده دچار تغییر خواهد شد....

سایت ترنسفرمارکت با توجه به خریدهای اتلتیکومادرید، ترکیب احتمالی این تیم برای فصل بعد را بررسی کرده است.
به گزارش مدال، اتلتیکویی‌ها در فصل نقل و انتقالات کم کار نبوده‌اند و با خریدهای خود می‌خواهند فصل ۲۰-۲۰۱۹ را پرقدرت آغاز کنند. فصل آینده این تیم درون دروازه اوبلاک را خواهد داشت و تغییری در این منطقه لحاظ نشده است.
در خط دفاعی، اتلتیکو دچار تغییرات فراوانی شده و با خروج هرناندز و گودین، آن‌ها خیمنز و ساویچ را در قلب دفاع قرار می‌دهند. در سمت راست این تیم به جذب نلسون سمدو نزدیک شده است و در سمت چپ هم رنان لودی به جای فیلیپه لوئیز بازی خواهد کرد.
اتلتیکویی‌ها در چند فصل اخیر با سیستم ۲-۴-۴ بازی کرده‌اند و برای فصل آینده هم نیاز به دو هافبک وسط خواهند داشت که بر همین اساس به دنبال مارکوس یورنته هستند که توسط ترنسفرمارکت ۳۰ میلیون یورو ارزش‌گذاری شده است. زوج یورنته در خط هافبک هکتور هررا خواهد بود که به تازگی به اتلتیکو پیوسته است. هافبک چپ روخی بلانکو ساول نیگوئز خواهد بود که تیم‌های زیادی می‌خواستند او را از چنگ اتلتیکو در بیاورند. در سمت راست هم سیمئونه می‌خواهد خامس رودریگز را جذب کند تا یک عنصر هجومی خوب به تیم تزریق کند. 
در خط حمله راه‌راه قرمز و سفیدپوشان شهر مادرید تغییرات زیادی شکل خواهد گرفت. گریزمان به بارسا پیوسته و کاستا هم می‌خواهد به اورتون برود و به همین دلیل اتلتیکویی‌ها ژائو فلیکس را با مبلغی گزاف از بنفیکا خریدند تا در نوک پیکان خط حمله آن‌ها قرار گیرد. در کنار فلیکس هم آلوارو موراتا حضور خواهد داشت.
اتلتیکوی فصل بعد تغییرات زیادی در ترکیب اصلی خواهد داشت و باید دید سیمئونه بازهم می‌تواند آن‌ها را در رتبه‌های بالای جدول حفظ کند یا خیر.

 

بیشتر بخوانید:

ترکیب احتمالی بارسلونا برای فصل ۲۰۱۹/۲۰

تگ ها


ترکیب احتمالی ترکیب احتمالی اتلتیکومادرید دیگو سیمئونه روخی بلانکو جان اوبلاک اتلتیکو مادرید لالیگا فوتبال