ترکیب احتمالی استقلال برابر سایپا

استقلال در حالی امروز به مصاف سایپا می رود که این تیم بعد از شکست در برابر فولاد برا ماندن در کورس مدعیان نیاز به سه امتیاز این بازی دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فرهادمجیدی که در بازی برابر فولاد از زمین بازی اخراج شد امروز با وجود مصدومان و غایبان زیادی که دارد باید تیمش را به مصاف سایپای جوان و پرانگیزه بفرستد.


سرمربی استقلال در این بازی عارف غلامی و علی کریمی را که در بازی با فولاد اخراج شدند در اختیار ندارد، شیخ دیاباته به فرانسه بازگشته ، ارسلان مطهری، مرتضی تبریزی و رضا آذری مصدوم هستند و مشخص نیست آیا فرشید اسماعیلی و میلازکی پور برای این بازی آماده خواهد شد یا نه؟داریوش شجاعیان ومحسن کریمی بعید است که به شرایط حضور در ترکیب اصلی رسیده باشند.


آن ها بعد از آغاز مجدد لیگ برتر در یک بازی جنجالی و پرحاشیه در اهواز و در حالی که در همان نیمه اول علی کریمی و فرهاد مجیدی و در ابتدای نیمه دوم عارف غلامی را از دست دادند با اختلاف یک گل مغلوب فولاد شدند. استقلال خوب می داند که برای ماندن در کورس مدعیان باید از بازی با سایپا سه امتیاز را بگیرد.


سرمربی استقلال در این بازی و درون دروازه مثل تمام بازی های این فصل از سیدحسین حسینی استفاده خواهد کرد. او در این فصل در ۲۱ بازی و ۱۸۹۰ دقیقه حضورش در ترکیب استقلال ۲۴ گل خورده است. دروازه بان ملی پوش استقلال اما می تواند با خلق یک کلین شیت در بازی امروز تیمش را به سمت یک پیروزی با ارزش ببرد.


در خط دفاعی اوضاع استقلال خوب است. با وجود اخراج عارف غلامی، آن ها محمددانشگر را دارند که فصل خوبی را همراه این تیم سپری کرده است. او در کنار در روزبه چشمی و سیاوش یزدانی خط دفاعی بازی خواهد کرد. وریا غفوری و هرویه میلیچ همان ترکیب دلخواه در کناره ها خواهند بود.  


در خط میانی اما با نبود علی کریمی ، سرمربی استقلال از زوج فرشید باقری و مسعود ریگی استفاده خواهد کرد. آرش رضاوند هم به احتمال زیاد جلوتر از این دو هافبک دفاعی بازی می کند. در خط حمله مهدی قائدی مرد اول است و علی دشتی که در بازی با فولاد دقایقی در زمین حضور داشت می تواند زوج او در بازی برابر سایپا باشد.


ترکیب احتمالی استقلال:


سیدحسین حسینی
 روزبه چشمی
 محمددانشگر
 سیاوش یزدانی
 وریا غفوری
 هرویه میلیچ
 مسعود ریگی
 فرشید باقری
 آرش رضاوند
 مهدی قائدی
 علی دشتی

بیشتر بخوانید:

هیچ یک از بازیکنان استقلال کرونا ندارند

جهانی شریک جدید قائدی در جدول پاس گل

 

 

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران سایپا استقلال استقلال-سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال