ترکیب احتمالی استقلال برابر سپیدرود

استقلال امروز برای شکست شاگردان علی کریمی با ترکیبی تهاجمی وارد زمین می شود ......

استقلال امروز برای شکست شاگردان علی کریمی با ترکیبی تهاجمی وارد زمین می شود.

 استقلالی ها امروز امیدوار به کسب یک برد پرگل دیگر در استادیوم آزادی هستند و به همین دلیل شاگردان وینفرد شفر امروز با ترکیبی تهاجمی پای به میدان بازی می گذارند.


امروز سیدحسین حسینی درون دروازه استقلال قرار می گیرد و امیدوار است بعد از دو بازی بتواند دوباره دروازه خود را بسته نگه دارد.


مثل 3 بازی قبل امروز پژمان منتظری و مجید حسینی زوج خط دفاع استقلال را تشکیل می دهند و امید نورافکن و وریا غفوری مدافعان راست و چپ استقلال خواهند بود.


با تصمیم شفر روزبه چشمی و امید ابراهیمی امروز در پست هافبک دفاعی بازی می کنند و تلاش می کنند فشار روی خط دفاع استقلال را به حداقل برسانند.


اما موضوع اصلی سرور چپاروف است، جایی که گفته می شود شفر قصد دارد در بازی امروز هم به هافبک تیمش استراحت بدهد تا او را در اوج آمادگی به بازی با الریان برساند. با این شرایط در بازی با سپیدرود فرشید اسماعیلی بعد از مدت ها به پست هافبک پشت مهاجم برمی گردد و این فرصت را دارد در پست محبوب خود به میدان برود.


بهنام برزای و جابر انصاری در بازی امروز وینگرهای راست و چپ استقلال هستند و تلاش می کنند علی قربانی را در نوک خط حمله تغذیه کنند.


ترکیب احتمالی استقلال در بازی با سپیدرود به شرح زیر است:

 

سیدحسین حسینی
مجید حسینی
پژمان منتظری
وریا غفوری
امید نورافکن
امید ابراهیمی
روزبه چشمی
جابر انصاری
فرشید اسماعیلی
بهنام برزای
علی قربانی

 

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال