ترکیب احتمالی استقلال برابر فولاد

احتمال می رود که فرهاد مجیدی برای پر کردن جای خالی محمد دانشگر، از نادری در کنار یزدانی و مرادمند استفاده کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این فصل از رقابت های فوتبالی در ایران، امروز به صورت رسمی به پایان می رسد و در تنها بازی باقیمانده، استقلال و فولاد در فینال جام حذفی به مصاف هم می روند تا تکلیف قهرمان این دوره از مسابقات نیز مشخص شود و برنده این بازی، چند ماه دیگر در بازی سوپرجام ایران، به مصاف پرسپولیس برود.

استقلال برای دیدار امروز برابر فولاد با چند غایب مهم مواجه شده است. حسینی و دانشگر به دلیل ۲ اخطاره بودن در دسترس مجیدی نیستند و خود سرمربی آبی ها نیز ۲ اخطاره شده و نمی تواند تیمش را از کنار زمین همراهی کند.

مجیدی برای درون دروازه انتخابی جز رشید مظاهری ندارد. سنگربان آبی پوشان فصل را به خوبی آغاز کرد و خیال هواداران این تیم بابت یک گلر مطمئن درون دروازه تیمشان نیز راحت شده بود ولی در یک مقطع مظاهری دچار افت شد و پس از دربی برگشت لیگ بیستم، او جایش را به حسینی داد ولی حالا رشید می تواند در فینال جام حذفی از دروازه تیمش حفاظت کند.

در خط دفاعی مجیدی گزینه های زیادی ندارد. حضور سیاوش یزدانی در کنار محمدحسین مرادمند قطعی است. غلامی به دلیل پارگی رباط صلیبی و دانشگر به دلیل محرومیت غایب هستند و مجیدی قصد دارد تا از محمد نادری در کنار یزدانی و مرادمند استفاده کند. نادری هم در استقلال و هم فصل گذشته در پرسپولیس سابقه حضور در پست مدافع میانی را دارد.

با حضور نادری در دفاع وسط، مجیدی به فکر پر کردن جای خالی اوست. دو گزینه در دسترس فرهاد، متین کریم زاده و بابک مرادی هستند اما از آنجایی که مرادی روی کارهای تهاجمی تمرکز بیشتری دارد، احتمالا مجیدی از کریم زاده استفاده کند. در سمت راست خط دفاعی نیز وریا غفوری کاپیتان آبی ها حضور خواهد داشت.

در خط میانی نیز مسعود ریگی همچون سایر بازی های آبی پوشان انجام وظیفه خواهد کرد. مجیدی ترجیح می دهد که برای این بازی از تجربه آرش رضاوند بهره برده و از او در کنار ریگی استفاده کند. فرشید اسماعیلی نیز دیگر هافبک آبی پوشان خواهد بود که وظیفه دارد پشت مهاجمین تیمش را پوشش داده و در موقعیت سازی برای آنها تلاش کند.

در خط حمله نیز مجیدی گزینه های زیادی ندارد. دیاباته به اصفهان نرفته و فرهاد از ارسلان مطهری در کنار مهدی قایدی استفاده می کند. آرمان رمضانی نیز کار را از روی نیمکت آغاز می کند تا در صورت نیاز مجیدی، وارد زمین شود.

ترکیب احتمالی استقلال برابر فولاد:
رشید مظاهری – سیاوش یزدانی – محمدحسین مرادمند – محمد نادری – متین کریم زاده – وریا غفوری – مسعود ریگی – آرش رضاوند – فرشید اسماعیلی – مهدی قایدی – ارسلان مطهری

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال فولاد خوزستان جام حذفی فوتبال