ترکیب احتمالی استقلال برای دیدار با پیکان

با وجود مسائل پیش آمده درباره استراحت دادن فرهاد مجیدی به شیخ دیاباته اما این مهاجم به احتمال فراوان امروز فیکس خواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، استقلال در شرایطی امروز مقابل پیکان تهران به میدان می رود که این مسابقه برای حفظ نایب قهرمانی آبی ها اهمیت زیادی دارد. البته مساله مهم تر برای آبی ها دربی پایتخت در نیمه نهایی جام حذفی است. فشردگی مسابقات استقلال باعث خستگی نفرات این تیم شده و از طرفی فرهاد مجیدی تصمیم گرفته به برخی بازیکنانش استراحت بدهد تا آنها برای دربی آماده باشند. همچنین مصدومیت برخی بازیکنان هم مزید بر علت شده تا نتوانند در ترکیب استقلال به میدان بروند.


در ترکیب امروز استقلال مقابل پیکان سیدحسین حسینی دروازه بان خواهد بود. در خط دفاعی احتمالا مثل بازی گذشته مقابل سپاهان محمددانشگر دفاع راست ابی ها خواهد بود و در مرکز خط دفاع هم عارف غلامی و روزبه چشمی به میدان خواهند رفت. در سمت چپ خط دفاع اما احتمالا مجیدی تغییری را ایجاد خواهد کرد و هرویه میلیچ را جای میلاد زکی پور به زمین خواهد فرستاد.


در خط هافبک با توجه به اینکه سرمربی استقلال قصد دارد به سیستم ۲-۴-۴ برگردد، حضور علی کریمی و مسعود ریگی همچون دیدارهای قبل در مرکز زمین قطعی است. با توجه به غیبت فرشید اسماعیلی سرمربی استقلال به احتمال فراوان از وجود وریا غفوری در پست هافبک راست استفاده می کند و در هافبک چپ نیز آرش رضاوند را به کار خواهد گرفت.


در خط حمله نیز استقلالی ها قطعا ارسلان مطهری را در اختیار نخواهند داشت اما درباره شیخ دیاباته ابهام هایی وجود دارد. مهاجم مالیایی استقلال مشکلی از بابت مصدومیت ندارد اما مجیدی تصمیم گرفته بود که از او در بازی با پیکان استفاده نکند تا به استراحت بپردازد و آماده دربی با پرسپولیس شود. با این حال گفته می شود اصرارهای دیاباته برای حضور در ترکیب نتیجه داده و این بازیکن احتمالا امروز فیکس خواهد شد و به عنوان زوج مهدی قائدی در خط حمله به میدان خواهد رفت.


ترکیب احتمالی استقلال مقابل پیکان:


سیدحسین حسینی، محمد دانشگر، روزبه چشمی، عارف غلامی، هرویه میلیچ، مسعود ریگی، علی کریمی، آرش رضاوند، وریا غفوری، شیخ دیاباته و مهدی قائدی.

بیشتر بخوانید:

ٰزمان و مکان بازی‌های استقلال و شهرخودرو در لیگ قهرمانان اعلام شد

بازگشت یک مهاجم جوان به استقلال

 

 

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران پیکان تهران استقلال استقلال-پیکان تهران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال