ترکیب احتمالی استقلال برای ماندن در کورس سهمیه

استقلال امروز در شرایطی مقابل پارس جنوبی قرار می گیرد که احتمالا فرهاد مجیدی به مهدی قائدی استراحت خواهد داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آبی پوشان پایتخت که بازی گذشته خود مقابل نساجی مازندران را با تساوی پشت سرگذاشتند و دوامتیاز را از دست دادند، همه امیدواری شان برای کسب سهمیه به برد در بازی معوقه امروز با پارس جنوبی است تا بتوانند با برد در این دیدار بار دیگر در جدول صعود کنند.


استقلال در شرایطی امروز مقابل پارس جنوبی قرار می گیرد که در گذشته همواره در جم بازنده بوده اما شرایط این مسابقه فرق دارد و شاگردان فرهادمجیدی خوب می دانند که فقط پیروزی مقابل شاگردان پورموسوی است که می تواند تا حدی هواداران را راضی نگه دارد.


برای بازی امشب دست فرهاد مجیدی نسبت به قبل بازتر است و او می تواند ترکیب کامل تری را به زمین بفرستد. به همین خاطر پیش بینی می شود مجیدی همچون دیدار قبلی از سیستم ۲-۴-۴ برای تیمش استفاده کند.


در بازی با پارس جنوبی طبق معمول مسابقات گذشته امروز هم سیدحسین حسینی دروازه بان آبی ها خواهد بود. در خط دفاعی وریا غفوری و میلاد زکی پور مدافعان کناری استقلال را در جناح راست و چپ تشکیل می دهند اما اتفاق خوب در مرکز دفاع بازگشت عارف غلامی است. این بازیکن که مبتلا به کرونا شده بود، از نظر جسمانی شرایط خوبی دارد و به همین خاطر با نظر مجیدی به جم برده شد تا احتمالا در ترکیب اصلی قرار بگیرد و زوج روزبه چشمی شود. البته که ممکن است سرمربی استقلال همچون دیدار قبلی از وجود فرشید باقری در خط دفاعی استفاده کند.


در خط هافبک هرویه میلیچ جناح چپ توپ خواهد زد و احتمالا فرشید اسماعیلی مثل بازی با نساجی هافبک راست آبی ها خواهد بود. مسعود ریگی و علی کریمی نیز در میانه زمین وظیفه توپ گردانی را جنگدگی را برعهده می گیرند.


اتفاق ویژه در خط حمله به احتمال فراوان نیمکت نشینی مهدی قائدی خواهدبود. ستاره تکنیکی آبی ها تنها مهاجم استقلال است که بعد از شروع مجدد لیگ برتر در تمام مسابقه فیکس بوده و خستگی مشهودی را تجربه می کند. از این رو قائدی در بازی با نساجی هم دچار مصدومیت جزئی شد اما با صلاحدید مجیدی در سفر به جم حضور دارد. با این حال احتمالا سرمربی استقلال امشب از زوج مطهری و دیاباته در خط حمله استفاده می کند و به قائدی استراحت بدهد تا او آماده و سرحال برای دیدار با سپاهان باشد.


ترکیب احتمالی استقلال مقابل پارس جنوبی:


سیدحسین حسینی، وریاغفوری، عارف غلامی، روزبه چشمی، میلاد زکی پور، مسعود ریگی، فرشید اسماعیلی، علی کریمی، هرویه میلیچ، ارسلان مطهری و شیخ دیاباته.

بیشتر بخوانید:

استقلال - پارس جنوبی؛ بدون مساوی، همیشه برنده در خانه

کنایه عجیب مجری صدا و سیما به قهرمانی پرسپولیس و وزیر ورزش

 

 

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال