ترکیب احتمالی استقلال را حدس بزنید

حدس ترکیب امروز استقلال، کمی سخت بنظر می رسد ولی احتمال حداقل ۲ تغییر نسبت به بازی با فولاد وجود دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، استقلال در اهواز انتظار هوادارانش را برآورده نکرد و با ارائه یک نمایشی ضعیف، بازی برده را با شکست عوض کرد. حالا محمود فکری برای دیدار امروز مقابل ماشین سازی چاره ای جز تغییر در ترکیب تیمش ندارد.


*دروازه استقلال در اهواز ۲ بار باز شد و حسینی بر روی گل هایی که خورد هیچ تقصیری نداشت و او به دلیل اشتباه مدافعین تیمش، دروازه اش را باز شده دید اما با این وجود، به نظر می رسد او پس از ۵۵ بازی بالاخره قفس توری استقلال را به مظاهری واگذار خواهد کرد.خرید جذاب استقلالی ها که با جنجال فراوان تبریز را به مقصد پایتخت ترک کرد، تا همین چند روز پیش درگیر پرونده شکایت تراکتور بود که سرانجام پس از کش و قوس فراوان رأی آن پرونده به سود رشید اعلام شد و اکنون گلر تیم ملی، می تواند با خیال راحت درون دروازه استقلال قرار بگیرد.


*در خط دفاعی نیز با توجه به مصدومیت سیاوش یزدانی و آماده نبودن محمد دانشگر برای حضور در ترکیب اصلی تیم، محمدحسین مرادمند و عارف غلامی زوج خط دفاعی تیم فکری را تشکیل خواهند داد. هر چند مرادمند و غلامی در اهواز ناهماهنگ نشان می دادند و حتی خرید جدید آبی ها از شهرخودرو، در اولین دیدارش برای استقلال مرتکب خطای پنالتی شد، ولی او گزینه اول فکری برای حضور در کنار غلامی است.


*با توجه به بازی خوب میلیچ در دو دیدار گذشته، بعید به نظر می رسد که فکری او را از ترکیب تیمش خارج کند و نادری را به جای او به بازی بفرستد. هر چند به دلیل چند پسته بودن نادری، سرمربی استقلال می تواند به صورت همزمان نیز از این دو نفر استفاده کند ولی با توجه به زیر فشار بودن آبی ها، فکری فعلا نمی خواهد ریسک حضور همزمان نادری و میلیچ را به جان بخرد.


*در سمت راست نیز فعلا وریا غفوری اولین انتخاب است. کاپیتان آبی ها در هر دو دیدار ابتدایی لیگ برتر گل زده و جزو خوبهای لیگ است هر چند که موسوی نیز در تمرینات آماده نشان داده و می تواند برای استقلال به میدان برود ولی در حال حاضر غفوری گزینه اول و آخر فکری برای سمت راست است.


*با وجود انتقادات فراوانی که از فرشید باقری شد، اما فکری برای دیدار امروز نیز روی او حساب باز کرده است تا در کنار مسعود ریگی، کمربند خط میانی استقلال را محکم تر کنند. اگر سرمربی آبی ها بخواهد تیمش را هجومی تر بچیند، این احتمال می رود شجاعیان بجای باقری بازی کند ولی از آنجایی که فکری نشان داده همواره احتیاط را مدنظر قرار می دهد، او تیمش را با باقری و ریگی به میدان خواهد فرستاد.


*با توجه به مصدومیت فرشید اسماعیلی، بالاخره امروز شاهد رونمایی از جانشین کریمی خواهیم بود. مهدی مهدی پور که امسال از ذوب آهن به استقلال پیوست، با شکست دادن کرونا، اکنون آماده حضور در میدان است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، مهدی پور در دیدار امروز در ترکیب اصلی تیمش قرار می گیرد.ضمن اینکه آرش رضاوند که با وجود سرماخوردگی در بازی با فولاد بد کار نکرد، با بیرون رفتنش از زمین مسابقه، استقلال برد را با شکست عوض کرد. حالا او با بهبودی کامل، می تواند عصای دست فکری در میانه میدان باشد.


*پس از اتفاقات اهواز، بعید به نظر می رسید شیخ دیاباته امروز نیز همچون ۲ هفته گذشته در ترکیب اصلی تیمش باشد و باید کار را از روی نیمکت آغاز کند و در ادامه بازی به میدان برود.ارسلان مطهری و مهدی قایدی در دیدار امروز زوج خط حمله استقلال را تشکیل خواهند داد تا استقلال بتواند با کسب پیروزی در مقابل ماشین سازی، دوباره به رده های بالای جدول برگردد و شکست تلخ و پرحاشیه مقابل فولاد را به دست فراموشی بسپارد.

ترکیب احتمالی استقلال:
رشید مظاهری – عارف غلامی – محمد حسین مرادمند – وریا غفوری – هرویه میلیچ – فرشید باقری – مسعود ریگی – آرش رضاوند – مهدی مهدی پور – ارسلان مطهری – مهدی قایدی

شما هم ترکیب ایده آلتان را برای ما بنویسید.استقلال مد نظر شما با چه ترکیب و نفراتی بازی می‌کند؟

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال