ترکیب احتمالی استقلال مقابل الدحیل

استقلال فردا در نخستین دیدار خود در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا میهمان الدحیل خواهد بود....

استقلال فردا در نخستین دیدار خود در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا میهمان الدحیل خواهد بود.

استقلال فردا در شرایطی میهمان الدحیل خواهد بود که چند بازیکن اصلی خود را به دلایل مختلف برای این بازی در اختیار نخواهد داشت.
به گزارش خبرنگار مدال، در نخستین بازی در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا استقلال فردا در دوحه به مصاف الدحیل خواهد رفت. استقلال که به عنوان قهرمان جام حذفی ایران سهمیه حضور در این بازی‌ها را به دست آورده در گروه مرگ این بازی‌ها با الدحیل قطر، العین امارات و الهلال عربستان هم‌گروه است و فردا در تلاش خواهد بود تا در گام نخست با دست پر از ورزشگاه عبدالله بن خلفیه خارج شود. وینفرد شفر برای این بازی چند بازیکن اصلی خود را به دلایل مختلف در اختیار ندارد و همام طارق، علی کریمی، الهیار صیادمنش و مهدی قائدی به دلیل مصدومیت و روزبه چشمی به دلیل محرومیت در این دیدار حضور نخواهند داشت.
درون دروازه استقلال، مهدی رحمتی با بازوبند کاپیتانی حضور خواهد داشت و در قلب خط دفاعی این تیم زوج پژمان منتظری و محمد دانشگر بازی خواهند کرد. در سمت راست خط دفاعی، وریا غفوری در ترکیب اصلی خواهد بود و در سمت چپ نیز آرمین سهرابیان به احتمال فراوان به زکی‌پور ترجیح داده خواهد شد.
در میانه میدان و در غیاب روزبه چشمی و علی کریمی، امید نورافکن و فرشید باقری دو هافبک تدافعی استقلال خواهند بود که باقری شرح وظایف تهاجمی‌تری خواهد داشت و نورافکن در نقش هافبک تدافعی پوششی بازی خواهد کرد. آیاندا پاتوسی ستاره این روزهای استقلال نیز هافبک تهاجمی آبی‌ها در این دیدار خواهد بود. در غیاب الهیار صیادمنش مصدوم، مرتضی تبریزی شانس نخست بازی درپست وینگر راست خواهد بود و در سمت چپ نیز فرشید اسماعیلی در ترکیب اصلی آبی‌ها به میدان خواهد رفت و گادوین منشا که امروز همراه با شفر در کنفرانس خبری حضور یافته بود نیز در پست مهاجم نوک برای استقلال بازی خواهد کرد.
در چنین شرایطی و با توجه به لیست اعلام شده، شفر روی نیمکت حسین حسینی، خسرو حیدری، میلاد زکی‌پور، داریوش شجاعیان، رضا آذری، محسن کریمی و اسماعیل گونکالوس را در اختیار خواهد داشت.
گفتنی است این دیدار فردا از ساعت 18:45 در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه دوحه برگزار خواهد شد.