ترکیب احتمالی استقلال مقابل العین

استقلال با چند تغییر نسبت به بازی نخست خود در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف العین خواهد رفت....

استقلال با چند تغییر نسبت به بازی نخست خود در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف العین خواهد رفت.

وینفرد شفر برای بازی فردا با العین به احتمال فراوان چند تغییر در ترکیب اصلی خود اعمال خواهد کرد.
به گزارش خبرنگار مدال، استقلال فردا در دومین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا میزبان العین خواهد بود. شاگردان وینفرد شفر که در بازی نخست مقبل الدحیل شکست تلخی را تجربه کرده بودند در تلاش خواهند بود تا در بازی فردا مقابل دیدگان هواداران خودی این نتیجه را جبران کنند و ضمن جبران نتیجه بازی نخست، انتقام شکست تلخ خود مقابل العین در مرحله یک هشتم نهایی این بازی‌ها در سال 2017 را بگیرند.
قابل پیش‌بینی است که استقلال از ترکیب سیال 1-4-1-4 این روزهای خود در بازی فردا نیز استفاده کند. درون دروازه آبی‌ها مهدی رحمتی حضور خواهد داشت و با بازوبند کاپیتانی از دروازه این تیم حراست خواهد کرد. در خط دفاعی، با پایان محرومیت روزبه چشمی این مدافع بلند قامت در قلب خط دفاعی استقلال بازی خواهد کرد و محمد دانشگر زوج وی در این بازی خواهد بود. در چنین شرایطی، پژمان منتظری مدافع راست آبی‌ها خواهد بود و در سمت چپ امید نورافکن بازی خواهد کرد.
در خط میانی، علی کریمی به عنوان هافبک تدافعی مرکزی و بازی‌گردان آبی‌ها در میانه میدان ایفای نقش خواهد کرد و فرشید باقری و آیاندا پاتوسی جلوتر از وی بازی خواهند کرد. در سمت چپ خط هافبک، فرشید اسماعیلی بازی خواهد کرد و در سمت راست در غیاب الهیار صیادمنش مصدوم، وریا غفوری که هفته گذشته به دلیل مصدومیت در جلسات تمرینی استقلال حضور نداشته بازی خواهد کرد. در راس خط حمله استقلال نیز گادوین منشا بازی خواهد کرد.
گفتنی است استقلال فردا از ساعت 19 در ورزشگاه آزادی پذیرای العین امارات خواهد بود.