ترکیب احتمالی استقلال مقابل الهلال

استقلال فردا با چند غایب به مصاف الهلال خواهد رفت....

استقلال فردا با چند غایب به مصاف الهلال خواهد رفت.

استقلال فردا در شرایطی مقابل الهلال قرار خواهد گرفت که چند بازیکن خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.
به گزارش خبرنگار مدال، استقلال فردا در سومین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در دوحه به مصاف الهلال خواهد رفت. آبی‌ها از دو بازی نخست خود در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا تنها یک امتیاز کسب کرده‌اند و کار دشواری مقابل الهلال 6 امتیازی در بازی فردا خواهند داشت. شکست در دربی، توقف خانگی مقابل سایپا و برخی حواشی روزهای اخیر سبب شده تا استقلال از فرم خوب خود در نیم‌فصل دوم دور شود و بازی با الهلال بهترین فرصت برای شفر و یارانش به منظور فرار از بحران خواهد بود.
استقلال برای تقویت میانه میدان خود در جدال با الهلال، احتمالا با دو هافبک تدافعی در عرض هم بازی خواهد کرد که این به معنای تغییر آرایش آغازین این تیم به 1-3-2-4 خواهد بود.
درون دروازه، حضور حسین حسینی به جای مهدی رحمتی قابل پیش‌بینی است و شفر در جدال با الهلال امیدوار به درخشش حسینی خواهد بود. در قلب خط دفاعی مصدومیت روزبه چشمی فقدان بزرگی برای آبی‌ها است و در غیاب وی، زوج محمد دانشگر و آرمین سهرابیان مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در سمت راست خط دفاعی، در غیاب وریا غفوری مصدوم، پژمان منتظری شانس اول حضور در ترکیب اصلی خواهد بود و بعید است شفر در این بازی حساس از گزینه‌هایی چون فرشاد محمدی‌مهر و خسرو حیدری در جمع نفرات اصلی بهره ببرد. در سمت چپ نیز میلاد زکی‌پور در ادامه روند خوب خود بار دیگر شانس اول بازی در ترکیب اصلی به شمار می‌رود.
در خط میانی، فرشید باقری به دلایل انضباطی راهی قطر نشده و در غیاب وی، امید نورافکن شانس بالایی برای بازی در کنار علی کریمی خواهد داشت. آیاندا پاتوسی گزینه اول شفر در پست هافبک بازیساز خواهد بود و در سمت راست با بازگشت الهیار صیادمنش از بند مصدومیت شاهد حضور وی در ترکیب اصلی خواهیم بود. در سمت چپ نیز اسماعیل گونکالوس نسبت به فرشید اسماعیلی شانس بیشتری برای بازی درجمع نفرات اصلی خواهد داشت و مطابق انتظار گادوین منشا در راس تهاجمی استقلال بازی خواهد کرد.
شفر برای این بازی به جز روزبه چشمی، وریا غفوری و فرشید باقری که به غیبت آنها اشاره شد، محسن کریمی، رضا آذری و طارق همام را هم به دلیل مصدومیت و مهدی قائدی را به دلیل مسائل انضباطی در اختیار نخواهد داشت.
گفتنی است دیدار استقلال و الهلال فردا از ساعت 21:30 در ورزشگاه حمد بن خلیفه دوحه برگزار خواهد شد.