ترکیب احتمالی استقلال مقابل تراکتورسازی

استقلال فردا در غیاب سه بازیکن کلیدی خود مقابل تراکتورسازی به میدان خواهد رفت....

استقلال فردا در غیاب سه بازیکن کلیدی خود مقابل تراکتورسازی به میدان خواهد رفت.

آبی‌پوشان پایتخت فردا در غیاب سه بازیکن کلیدی خود مقابل تراکتورسازی صف‌آرایی خواهند کرد.
به گزارش خبرنگار مدال، در حساس‌ترین بازی هفته هجدهم، استقلال فردا در شرایطی میهمان تراکتورسازی خواهد بود که محمد دانشگر و فرشید باقری را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت و این در حالی است که طارق همام به دلیل مصدومیت شرایط حضور در این بازی را ندارد تا استقلال در غیاب سه بازیکن کلیدی خود به مصاف تراکتورسازی برود.
استقلال در بازی با پیکان با آرایش 4-1-4-1 بازی را آغاز کرد و به نظر می‌‎رسد این روند در بازی با تراکتورسازی نیز ادامه داشته باشد. در چنین شرایطی مهدی رحمتی گزینه نخست حضور در ترکیب اصلی درون دروازه خواهد بود و در قلب خط دفاعی با توجه به محرومیت محمد دانشگر، روزبه چشمی بار دیگر مدافع میانی آبی‌پوشان خواهد بود و آرمین سهرابیان نیز در کنار وی بازی خواهد کرد. در سمت راست خط دفاعی پژمان منتظری گزینه اول شفر خواهد بود و در سمت چپ، امید نورافکن بازی خواهد کرد.
در خط میانی، با توجه به محرومیت باقری و بازگشت چشمی به قلب دفاع، علی کریمی بار دیگر در پست شماره 6 بازی خواهد کرد و داریوش شجاعیان و فرشید اسماعیلی دو هافبک تهاجمی ترکیب استقلال خواهند بود. در سمت راست، وریا غفوری به رغم مصدومیت از ناحیه صورت در ترکیب اصلی به میدان خواهد رفت و در سمت چپ، مرتضی تبریزی شانس بالایی برای بازی در ترکیب اصلی خواهد داشت و اسماعیل گونکالوس نیز گزینه اول بازی در ترکیب اصلی استقلال در خط حمله خواهد بود.
در چنین شرایطی شفر روی نیمکت بازیکنانی چون حسین حسینی، میلاد زکی‌پور، گادوین منشا، فرشاد محمدی‌مهر، الهیار صیادمنش، مهدی قائدی و رضا آذری را در اختیار خواهد داشت. 
گفتنی است تراکتورسازی و استقلال فردا از ساعت 15:30 در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم خواهند رفت.