ترکیب احتمالی استقلال مقابل ذوب‌آهن

استقلال فردا میزبان ذوب‌آهن خواهد بود....

استقلال فردا میزبان ذوب‌آهن خواهد بود.

آبی‌های پایتخت فردا در دیداری معوقه از هفته هفدهم لیگ برتر میزبان ذوب‌آهن خواهند بود.
به گزارش خبرنگار مدال، استقلال فردا در دیداری معوقه از هفته هفدهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی تهران میزبان ذوب‌آهن خواهند بود. استقلال که هفته گذشته موفق به غلبه بر پارس جنوبی جم شده در بازی با ذوب‌آهن علی منصور در تلاش خواهد بود تا با کسب دومین پیروزی متوالی فاصله خود را با صدر جدول کمتر از قبل کند. وینفرد شفر سرمربی آبی‌ها در نیمه دوم فصل معمولا از آرایش پایه 4-1-4-1 استفاده کرده و به نظر می‌رسد این رویه در بازی فردا نیز تکرار شود.
درون دروازه مهدی رحمتی گزینه نخست شفر خواهد بود و با بازوبند کاپیتانی بازی خواهد کرد. در خط دفاعی حضور  وریا غفوری و امید نورافکن در جناحین خط دفاعی قابل پیش‌بینی است و در قلب خط دفاعی به نظر می‌رسد شفر در این دیدار به مانند بازی با پارس جنوبی از زوج پژمان منتظری و محمد دانشگر استفاده خواهد کرد. با مسجل شدن غیبت علی کریمی در این دیدار، روزبه چشمی بار دیگر در پست شماره 6 بازی خواهد کرد و آیاندا پاتوسی و فرشید باقری جلوتر از وی بازی خواهند کرد. در سمت راست خط هافبک الهیار صیادمنش باز هم انتخاب اول شفر خواهد بود و در سمت چپ فرشید اسماعیلی بازی خواهد کرد و به نظر می‌رسد به مانند بازی با پارس جنوبی، گادوین منشا باز هم گزینه اول شفر در خط حمله خواهد بود هر چند ممکن است مرتضی تبریزی در نهایت به جای وی در ترکیب اصلی به میدان برود.
آبی‌ها برای این بازی علی کریمی، طارق همام و مهدی قائدی را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهند داشت و بازیکنانی چون حسین حسینی، آرمین سهرابیان، رضا آذری، خسرو حیدری، محسن کریمی، داریوش شجاعیان، میثم تیموری، اسماعیل گونکالوس و مرتضی تبریزی روی نیمکت ذخیره‌ها در اختیار وینفرد شفر خواهند بود.
گفتنی است این بازی از ساعت 18:30 فردا در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.