ترکیب احتمالی استقلال مقابل سایپا‌‌‌‌‌‌

استقلال در غیاب چند بازیکن کلیدی خود فردا مقابل سایپا به میدان خواهد رفت....

ترکیب احتمالی استقلال مقابل سایپا‌‌‌‌‌‌

به گزارش خبرنگار مدال، استقلال فردا در دیداری از هفته هفتم لیگ برتر مقابل سایپا قرار خواهد گرفت. آبی‌ها در این بازی سیاوش یزدانی و محسن کریمی را به دلیل مصدومیت و عارف غلامی، هروویه میلیچ و محمد بلبلی را به دلیل محرومیت و علی دشتی را به دلایل انضباطی در اختیار ندارند.

حسین حسینی انتخاب اول استراماچونی درون دروازه استقلال خواهد بود. خط دفاع آبی‌ها با توجه به غیبت دو مدافع میانی این تیم بار دیگر با 4 نفر تشکیل خواهد یافت و روزبه چشمی و محمد دانشگر در قبل خط دفاعی این تیم بازی خواهند کرد و وریا غفوری و میلاد زکی‌پور در جناحین بازی خواهند کرد.

در خط میانی، علی کریمی به ترکیب اصلی بازخواهد گشت و مسعود ریگی و فرشید اسماعیلی جلوتر از وی بازی خواهند کرد. داریوش شجاعیان و آرش رضاوند نیز دو گزینه بازی در جناحین خط هافبک خواهند بود و مهدی قائدی بار دیگر در راس تهاجمی بازی خواهد کرد. هر چند در صورتی که شیخ دیاباته بتواند از ابتدا برای استقلال به میدان برود قائدی یک خط عقب‌تر بازی خواهد کرد و یک بازیکن از خط میانی این تیم نیمکت‌نشین خواهد شد.

گفتنی است این بازی از ساعت 16:45 فردا در ورزشگاه شهدای شهر قدس برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:
فتحی در اردوی استقلال حاضر شد

تگ ها


ترکیب احتمالی ترکیب احتمالی استقلال ترکیب استقلال بررسی ترکیب استقلال استقلال اخبار استقلال بازی سایپا استقلال سایپا استقلال هفته هفتم لیگ نوزدهم هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران هفته هفتم لیگ برتر ایران لیگ برتر ایران سایپا استقلال سایپا-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال