ترکیب احتمالی استقلال مقابل سپاهان/ علامت سوالی به نام فرشید

شاگردان آندره‌آ استراماچونی فردا در دیداری از هفته دوازدهم لیگ برتر در ورزشگاه نقش جهان اصفهان میهمان سپاهان خواهند بود....

ترکیب احتمالی استقلال مقابل سپاهان/ علامت سوالی به نام فرشید

به گزارش خبرنگار مدال، در حسا‌س‌ترین بازی هفته دوازدهم لیگ برتر، استقلال فردا میهمان سپاهان خواهد بود. آبی‌ها طی هفته‌های اخیر با آرایش 2-1-4-3 نتایج خوبی را در لیگ برتر و جام حذفی به دست آورده‌اند و قابل پیش‌بینی است که باز هم با چنین آرایشی به میدان بروند.
درون دروازه استقلال حضور حسین حسینی قطعی است و جلوتر از وی روزبه چشمی به همراه سیاوش یزدانی و عارف غلامی به میدان خواهند رفت و با توجه به خط خوردن محمد دانشگر از لیست بازی با سپاهان این بازیکن برای دومین هفته متوالی جایی در ترکیب اصلی نخواهد داشت.
زوج علی کریمی و مسعود ریگی بار دیگر در میانه میدان حضور خواهند داشت و وریا غفوری و هروویه میلیچ در جناحین بازی خواهند کرد. علامت سوال اصلی ترکیب استقلال، پست هافبک تهاجمی مرکزی است، جایی که داریوش شجاعیان به دلیل مصدومیت قطعا شرایط حضور در این بازی را نخواهد داشت و فرشید اسماعیلی با توجه به مصدومیت در بازی با نساجی وضعیت مبهمی برای بازی کردن از دقیقه اول این دیدار را دارد. شانس بازی کردن فرشید اسماعیلی در این پست بیش از آرش رضاوند خواهد بود و به نظر می‌رسد شماره 8 آبی‌ها به رغم مصدومیت در ترکیب اصلی قرار بگیرد.
در خط حمله نیز زوج مهدی قائدی و شیخ دیاباته در ترکیب اصلی خواهند بود.
گفتنی است این بازی از ساعت 15:00 فردا در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار خواهد شد.

بیشتر ببینید:
قلعه‌نویی: دوران رویایی استقلال؟ به خاطر نمی‌آورم!/ ویدیو
استراماچونی: شرایط استقلال و اینترمیلان متفاوت است/ ویدیو

 

تگ ها


ترکیب احتمالی ترکیب احتمالی استقلال ترکیب استقلال بررسی ترکیب استقلال آنالیز ترکیب استقلال استقلال اخبار استقلال سپاهان سپاهان استقلال هفته دوازدهم لیگ نوزدهم هفته دوازدهم لیگ برتر نوزدهم هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران هفته دوازدهم لیگ برتر هفته دوازدهم لیگ ایران لیگ برتر ایران استراماچونی آندره آ استراماچونی سپاهان استقلال سپاهان-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال