ترکیب احتمالی استقلال مقابل سپاهان

استقلال فردا به مصاف سپاهان خواهد رفت....

استقلال فردا به مصاف سپاهان خواهد رفت.

شاگردان وینفرد شفر فردا در اصفهان مقابل سپاهان قرار خواهند گرفت.
به گزارش خبرنگار مدال، استقلال فردا در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر میهمان سپاهان خواهد بود. پس از دو بازی نه چندان خوب در لیگ، آبی‌ها دوشنبه هفته جاری الهلال را شکست دادند و حال با انگیزه‌ای مضاعف مقابل سپاهان تحت هدایت قلعه‌نوعی بازی خواهند کرد.
استقلال برای بازی با سپاهان روزبه چشمی، محسن کریمی، وریا غفوری، الهیار صیادمنش، رضا آذری و طارق همام را به دلیل مصدومیت و فرشید باقری را به دلایل انضباطی در اختیار ندارد. در چنین شرایطی شفر احتمالا به مانند سایر بازی‌های نیم‌فصل دوم استقلال در لیگ برتر، از آرایش پایه 1-4-1-4 استفاده خواهد کرد.
درون دروازه، حسین حسینی باز هم به مانند هفته‌های اخیر درون دروازه خواهد بود و در قلب خط دفاعی زوج محمد دانشگر و پژمان منتظری پس از درخشش در بازی با الهلال باز هم در ترکیب اصلی قرار خواهند گرفت. در سمت راست خط دفاع شانس بازی کردن فرشاد محمدی‌مهر بیش از خسرو حیدری خواهد بود و در سمت چپ نیز امید نورافکن شانس بیشتری نسبت به میلاد زکی‌پور خسته خواهد داشت.
در خط میانی حضور علی کریمی در راس تدافعی قابل پیش‌بینی است و جلوتر از وی داریوش شجاعیان و آیاندا پاتوسی بازی خواهند کرد. در جناحین خط هافبک فرشید اسماعیلی و اسماعیل گونکالوس شانس بیشتری برای بازی خواهند داشت و گادوین منشا نیز گزینه اصلی بازی در ترکیب اصلی خواهد بود.
در چنین شرایطی استقلال روی نیمکت ذخیره‌ها بازیکنانی چون خسرو حیدری، آرمین سهرابیان، میلاد زکی‌پور، مرتضی تبریزی و روح‌‌الله باقری را در اختیار خواهد داشت و شفر به تناسب شرایط بازی از این نفرات نیز استفاده خواهد کرد.
گفتنی است دیدار سپاهان و استقلال فردا از ساعت 17:45 در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار خواهد شد.