ترکیب احتمالی استقلال مقابل سپاهان

استقلال در حالی مقابل سپاهان به میدان می رود که در خط حمله با کمبود بازیکن مواجه است؛ جایی که شیخ دیاباته، ارسلان مطهری و فرشید اسماعیلی قادربه بازی نیستند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آبی های پایتخت در فشرده ترین برنامه ممکن هر ۴ روز یکبار یک مسابقه سخت و حساس برگزار می کنند و در این شرایط طبیعی است که موضوع مصدومیت پیش بیاید و هر بازی تعدادی از نفرات نتوانند برای تیم شان به میدان بروند. حالا که استقلال به دیدار حساس یک چهارم نهایی جام حذفی به سپاهان رسیده نیز دست فرهاد مجیدی در خط حمله حسابی خالی است و او باید از بازیکنان در پست های غیرتخصصی استفاده کند تا بتواند تیمش را در بازی امشب ارنج کند.


غیبت شیخ دیاباته، فرشید اسماعیلی و ارسلان مطهری برای دیدار با سپاهان شرایط سختی را برای سرمربی استقلال به وجود آورده و باید دید او چه تدبیری برای این مساله خواهد کرد.


استقلال در بازی های گذشته با سیستم ۲-۴-۴ به میدان رفته و به نظر می رسد که فرهاد مجیدی در بازی امشب هم از این سیستم استفاده کند. در این شیوه همچون دیدارهای گذشته سیدحسین حسینی دروازه بان شماره یک آبی ها خواهد بود. در خط دفاعی احتمالا روزبه چشمی و سیاوش یزدانی در مرکز دفاع توپ خواهند زد و وریا غفوری و میلاد زکی پور دفاع چپ آبی ها خواهند بود.


در خط هافبک مسعود ریگی و علی کریمی میدان داری خواهند کرد و با توجه به غیبت اسماعیلی احتمالا آرش رضاوند به ترکیب اصلی برمی گردد و در پست هافبک راست توپ می زند. هافبک چپ استقلال نیز طبق روال گذشته احتمالا هرویه میلیچ خواهد بود.


مهم ترین قسمت برای استقلال در خط حمله است. در این پست حضور مهدی قائدی تقریبا قطعی است اما انتخاب زوج او با توجه به غیبت دیاباته و مطهری کمی سخت به نظر می رسد. البته نزدیک ترین گزینه به این پست علی دشتی است و به نظر می رسد این وینگر سرعتی که به تازگی از بند مصدومیت هم رهایی شده بار دیگر در ترکیب آبی ها فیکس شود و به میدان برود.


ترکیب احتمالی استقلال در بازی با سپاهان:


سید حسین حسینی، روزبه چشمی، عارف غلامی، میلاد زکی پور، وریا غفوری، علی کریمی، مسعود ریگی، هروویه میلیچ، آرش رضاوند، مهدی قایدی و علی دشتی.

بیشتر بخوانید:
خشن‌های دیدارهای استقلال-سپاهان/مدافع با اخلاقی که بداخلاق ترین شد

قلعه نویی - مجیدی؛ جدال برای نیمکت استقلال

 

 

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان استقلال تهران فوتبال ایران سپاهان استقلال استقلال-سپاهان جام حذفی فوتبال