ترکیب احتمالی استقلال‌ مقابل سپیدرود

استقلال در آخرین دیدار خود در فصل جاری لیگ برتر فردا میزبان سپیدرود خواهد بود....

شاگردان فرهاد مجیدی فردا در آخرین بازی خود در فصل جاری لیگ برتر مقابل نساجی قرار خواهند گرفت.
به گزارش خبرنگار مدال، در دیداری از هفته پایانی لیگ برتر، استقلال فردا میزبان سپیدرود خواهد بود. استقلال در شرایطی مقابل سپیدرود قرار خواهد گرفت که فرهاد مجیدی سرمربی خود را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت هر چند این تنها بحران استقلال برای بازی فردا نیست چرا که بازیکنان این تیم امروز در اعتراض به مسائل مالی از حضور در اردو خودداری کرده‌اند و فردا بدون حضور در اردو مقابل سپیدرود بازی خواهند کرد.
قابل پیش‌‍بینی است که استقلال بازی را با آرایش 1-3-2-4 آغاز کند. حسین حسینی درون دروازه استقلال به میدان خواهد رفت و پژمان منتظری و محمد دانشگر گزینه‌های اصلی مجیدی برای بازی در عمق خط دفاعی خواهند بود. خسرو حیدری در آخرین بازی خود برای استقلال در سمت راست خط دفاعی به میدان خواهد رفت و در سمت چپ خط دفاعی شاهد حضور آرمین سهرابیان در جمع بازیکنان اصلی خواهیم بود.
در خط میانی، زوج روزبه چشمی و علی کریمی دو هافبک تدافعی آبی‌ها خواهند بود و جلوتر از این دو، آیاندا پاتوسی در پست هافبک تهاجمی مرکزی بازی خواهد کرد. در سمت راست شانس بازی کردن داریوش شجاعیان بالا خواهد بود و در سمت چپ احتمال بازی کردن روح‌الله باقری بیشتر از سایر نفرات خواهد بود. در راس تهاجمی نیز شانس بازی کردن مرتضی تبریزی بیشتر از گادوین منشا خواهد بود.
آبی‌ها برای این بازی اسماعیل گونکالوس، فرشید باقری، رضا آذری و فرشید اسماعیلی را به دلیل مصدومیت و همام طارق را به دلیل مسائل انضباطی در اختیار نخواهند داشت و در چنین شرایطی بازیکنانی چون مهدی قائدی، وریا غفوری، گادوین منشا و امید نورافکن شانس بازی در نیمه دوم را خواهند داشت.
گفتنی است این بازی از ساعت 21:30 فردا در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

تگ ها


استقلال ترکیب احتمالی ترکیب استقلال سپیدرود سپیدرود رشت سپیدرود استقلال لیگ برتر فوتبال ایران هفته پایانی هفته پایانی لیگ برتر هفته پایانی لیگ هفته سی ام لیگ برتر فرهاد مجیدی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال