ترکیب احتمالی استقلال مقابل شاهین بوشهر

استقلال در حالی مقابل شاهین به میدان می رود که نسبت به مسابقات قبلی تغییرات زیادی در ترکیب خود خواهد داشت....

به گزارش "ورزش سه"، آبی های پایتخت در آخرین مسابقه از رقابت های لیگ نوزدهم برای اینکه نایب قهرمانی و سهمیه آسیایی شان را تثبیت کنند باید شاهین بوشهر را در خانه شکست بدهند. البته دست فرهاد مجیدی برای این مسابقه کمی بسته است و او مجبور خواهد بود تغییراتی را در ترکیب تیمش ایجاد کند.


طی روزهای گذشته مشخص شد محمد دانشگر و فرشید باقری به دلیل بی انضباطی و علی کریمی و روزبه چشمی به دلیل مصدومیت قادر به همراهی استقلال مقابل شاهین نیستند. از این رو فرهاد مجیدی برای انتخاب جانشین آنها دست به کار شده است.


در ترکیب استقلال مقابل شاهین همچون دیدارهای قبلی سیدحسین حسینی دروازه بان خواهد بود. در خط دفاعی با توجه به غیبت چشمی و دانشگر مجیدی باید از سیاوش یزدانی و عارف غلامی به عنوان زوج مرکز دفاع استفاده کند. از طرف دیگر وریا غفوری برخلاف بازی های قبل دوباره به پست دفاع راست برمی گردد و میلاد زکی پور نیز در پست دفاع چپ به میدان خواهد رفت تا ۴ مدافع آبی ها تکمیل شوند.


در خط هافبک مسعود ریگی یکی از هافبک های وسط آبی پوشان است و در غیاب علی کریمی کادرفنی استقلال چاره ای ندارد که فرشید اسماعیلی را در کنار ریگی قرار بدهد. آرش رضاوند احتمالا امروز هافبک راست آبی پوشان است و هرویه میلیچ هم در پست هافبک چپ به میدان خواهد رفت.


شیخ دیاباته و مهدی قایدی نیز همچون بازی های قبل زوج خط حمله را تشکیل می دهند و ارسلان مطهری احتمالا در نیمه دوم به ترکیب اضافه می شود.


 

ترکیب احتمالی استقلال مقابل شاهین بوشهر:


سیدحسین حسینی، عارف غلامی، سیاوش یزدانی، وریا غفوری، میلاد زکی پور، مسعود ریگی، فرشید اسماعیلی، آرش رضاوند، هرویه میلیچ، شیخ دیاباته و مهدی قایدی.

تگ ها


استقلال تهران