ترکیب احتمالی استقلال مقابل فولاد/ در جست‌وجوی جانشین چشمی

استقلال فردا در غیاب دو هافبک تدافعی اصلی خود مقابل فولاد بازی خواهد کرد....

استقلال فردا در غیاب دو هافبک تدافعی اصلی خود مقابل فولاد بازی خواهد کرد.

آبی‌های پایتخت فردا در شرایطی مقابل فولاد قرار خواهند گرفت که وینفرد شفر سرمربی این تیم چشمی و کریمی دو هافبک تدافعی اصلی خود را در اختیار نخواهد داشت.
به گزارش خبرنگار مدال، در دیداری از هفته بیستم لیگ برتر، استقلال فردا میهمان فولاد خواهد بود. آبی‌ها فردا در شرایطی مقابل شاگردان افشین قطبی قرار می‌گیرند که روزبه چشمی را به دلیل محرومیت و علی کریمی و همام طارق را به دلیل مصدومیت شرایط حضور در ترکیب این تیم را نخواهند داشت و آبی‌ها در غیاب این 3 بازیکن مقابل فولاد به میدان خواهند رفت.
در آرایش 4-3-3 آبی‌ها، حضور مهدی رحمتی درون دروازه قطعی است و در قلب خط دفاعی، محمد دانشگر و پژمان منتظری در قلب خط دفاع بازی خواهند کرد و وریا غفوری و آرمین سهرابیان گزینه‌های اصلی شفر در کناره‌های خط دفاعی خواهند بود. در خط میانی و در غیاب علی کریمی و روزبه چشمی، فرشید باقری وظایف تدافعی‌تر نسبت به قبل خواهد داشت و با حضور وی در پست شماره 6، امید نورافکن و آیاندا پاتوسی در پست هافبک تهاجمی بازی خواهند کرد. در سمت راست خط حمله، الهیار صیادمنش باز هم گزینه اول شفر در ترکیب اصلی خواهد بود و در سمت چپ، فرشید اسماعیلی بازی خواهد کرد و گادوین منشا نیز به مانند دو بازی اخیر در راس خط حمله آبی‌ها بازی خواهد کرد.
در چنین شرایطی شفر بازیکنانی چون حسینی، زکی‌پور، تبریزی، حیدری، شجاعیان، آذری، کریمی و گونکالوس را روی نیمکت در اختیار خواهد داشت و به تناسب شرایط بازی می‌تواند از این بازیکنان نیز در ترکیب اصلی استقلال استفاده کند.
گفتنی است دیدار استقلال و فولاد فردا از ساعت 15 در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار خواهد شد.