ترکیب احتمالی استقلال مقابل فولاد

احتمال دارد فرهاد مجیدی برای بازی امروز مقابل فولاد، آرش رضاوند را از ابتدا در ترکیب تیمش قرار دهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، استقلال و فولاد در حساس ترین دیدار هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر به مصاف هم می روند. دو تیمی که در جدول رده بندی همسایه اند و برنده این دیدار می تواند رتبه سوم را از آن خود کند. استقلال در صورت پیروزی فاصله اش را با فولاد به عدد ۴ می رساند و در صورت پیروزی شاگردان نکونام، آنها به رده سوم خواهند رسید.


با توجه به مصدومیت رشید مظاهری و اینکه این بازیکن در تمامی تمرینات پس از بازی با مس به صورت کامل در تمرینات گروهی حضور نداشت، به نظر می رسد حضور سیدحسین حسینی در ترکیب اصلی قطعی باشد.


فرهاد مجیدی که فصل گذشته تیمش را با سیستم ۳۵۲ روانه میدان می کرد، امروز با سیستم ۴ دفاعه به مصاف تیم نکونام خواهد رفت. محمدحسین مرادمند در کنار سیاوش یزدانی دو زوج اصلی خط دفاعی استقلال را تشکیل خواهند داد. محمد نادری در سمت چپ و وریا غفوری هم در سمت راست انجام وظیفه می کنند.


مجیدی برای خط میانی به مسعود ریگی اعتماد می کند تا او کمربند میانه زمین استقلال را محکم کند. بابک مرادی که در بازی های گذشته عملکرد خوبی در جمع آبی پوشان داشته است، در سمت چپ حضور پیدا می کند. بازگشت آرش رضاوند به ترکیب اصلی و حضور او در کنار فرشید اسماعیلی ترکیب خط میانی استقلال را کامل می کند.


به نظر می رسد شیخ دیاباته و مهدی قایدی که در فصل گذشته نیز انتخاب های اصلی فرهاد مجیدی برای خط حمله بودند، در دیدار امروز نیز به عنوان زوج خط حمله استقلال به میدان بروند.

ترکیب احتمالی استقلال مقابل فولاد:
سیدحسین حسینی – سیاوش یزدانی - محمد حسین مرادمند – محمد نادری -  وریا غفوری - مسعود ریگی- بابک مرادی - فرشید اسماعیلی - آرش رضاوند - شیخ دیاباته - مهدی قایدی

بیشتر بخوانید:

علیزاده: قلعه‌نویی با حضورم در استقلال مخالفت کرد

پایان ناکامی حریف آسیایی استقلال

 

 

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال